Úvod > Co chcete dělat? > Liběchovská pohodička nejen pro ženy
Lázně a wellness

Liběchovská pohodička nejen pro ženy

Luxusní hotel ve stylu art deco v Liběchově z 30. let se nachází v malebné oblasti Kokořínska. V rezidenci Liběchov naleznete kombinaci výborného jídla, nádherného exteriéru, příjemné atmosféry, vkusných a elegantních interiérů, okouzlujících zahrad, wellness, relaxace a odpočinku.

V Rezidenci Liběchov je pro hosty připraveno dohromady 12 pokojů a 35 lůžek. Jednotlivé pokoje o rozměrech 20 – 36 m2 mají individuální design ve stylu art deco s vybavením zajišťujícím nejvyšší komfort. Několik pokojů má vlastní terasu s posezením a okouzlujícím výhledem na České středohoří a Kokořínské údolí. Zvláštností jsou pokoje Garden room s přímým vstupem do rozlehlé kaskádovité zahrady. Pokoje vytváří skvělou atmosféru.

Restaurace s dokonalou atmosférou třicátých let je dnes již známá svou výtečnou kuchyní. Na jídelním lístku najdete mezinárodní i českou kuchyni. Šéfkuchař si zakládá na výběru kvalitních a čerstvých surovin. Výjimkou nejsou individuálně připravená menu pro nejrůznější příležitosti.

Hotel s nadčasovou elegancí, sofistikovaným stylem s tradiční hotelovou zdvořilostí je plný života. Spojení současnosti a minulosti, všechno vyjadřuje dokonalou pohostinnost. Vstřícný personál a pohodová atmosféra vás provází po celém hotelu. 

Ve wellness centru je vám k dispozici očišťující sauna, regenerující parní sauna, uvolňující whirlpool, masážní sprcha a masáže. Právě zde docílíte nerozdělitelné harmonie duše a těla. Přijďtě uvolnit napětí po stresovém týdnu, zarelaxovat si a zažít pocit, že děláte něco pro krásu a zdraví s kosmetikou La Chevre:

  • Víkend proti stresu
  • Víkend pro zdraví a krásu
  • Odpočinkový víkend
  • Balíček Relax
  • Balíček Relax Plus
  • Beauty balíček
  • Romantický víkend
  • Wellness víkend
  • Cyklovíkend
Cyklistika: v okolí je mnoho malebných cyklistických stezek. Lesní cestičky a kontrast balvanovitých skal, výlety oblíbené pro svou romantiku.
 
Turistika: Je mnoho úžasných míst, které byste měli vidět. Vytesané kamenné pískovcové sochy architekta Levého, Liběchovský zámek, hrad Kokořín, hrad Houska, Boží voda, vinice – místa, kde se rád procházel Bolzano, K.H. Mácha a mnoho pražských umělců.

Provozovatel

Rezidence Liběchov s.r.o

Liběchov 121
277 21 Liběchov
Tel.:
+420 315 650 000
Tel.:
+420 733 578 155
Email:
recepce@rezidence...
WWW:
www.rezidencelibe...
GPS:
50,432274 14,439495
 
 

Vstupné

Cena: 2 850 Kč

Poznámka:

Cena za 2 lůžkový pokoj Classic.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Mělnické vinařství Kraus

Mělnické vinařství Kraus

Mělník, Středočeský kraj
Nostalgická myš v Šemanovicích

Nostalgická myš v Šemanovicích

Kokořín, Středočeský kraj
Kafe Mělník Bistro

Kafe Mělník Bistro

Mělník, Středočeský kraj
Restaurace na Hradbách v Mělníku

Restaurace na Hradbách v Mělníku

Mělník, Středočeský kraj