Úvod > Co chcete dělat? > Legner Hotel Zvánovice - lesní lázně
Legner Hotel Zvánovice - lesní lázně
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Legner Hotel Zvánovice - lesní lázně

Lázně a wellness
Lesní Lázně se specializují na relaxační i rekondiční pobyty, klimatoterapeutické programy, a pobyty zdravého životního stylu. Připravujeme pobyty na míru klientům, dle Vašeho zdravotního stavu, potřeb i přání.
Legner Hotel Zvánovice**** je lázeňský a konferenční resort uprostřed Ladova Kraje a Voděradských Bučin. Nachází pouhých 30 km od Prahy, v nádherné krajině uprostřed lesů s tak svěžím vzduchem, že se vám nebude chtít odjíždět.

Resort se specializuje na relaxační i rekondiční pobyty, klimatoterapeutické programy, a pobyty zdravého životního stylu. Terapeuté Lesních Lázní připravují pobyty na míru klientům, dle jejich zdravotního stavu, potřeb i přání. Využívají místní jedinečné přírody k venkovním aktivitám a cvičení pod širým nebem. Za zmínku stojí zdejší Lesní pramen, jež má vzácné účinky na detoxikaci organismu.

V areálu hotelu je hostům k dispozici tenisový kurt, volejbalový kurt, pétanque, kroket, stolní tenis, šipky, lanový park, zorbing, čtyřkolky, paintball, lukotřeslba, westernové hry, teambuildingové hry a jízdy na koních.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Vila Olga Jevany

Hotel Vila Olga Jevany

Jevany, Střední Čechy
Hotel Vyžlovka

Hotel Vyžlovka

Vyžlovka, Střední Čechy
Restaurace Vyžlovka

Restaurace Vyžlovka

Vyžlovka, Střední Čechy
Restaurace a penzion U Sapíků Klokočná

Restaurace a penzion U Sapíků Klokočná

Klokočná, Střední Čechy