!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness pobyty v českých a moravských lázních
Lázně a wellness pobyty v českých a moravských lázních
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Lázně a wellness pobyty v českých a moravských lázních

Nabízíme širokou nabídku léčebných a lázeňských pobytů, wellness pobytů a relaxačních pobytů v lázeňských zařízeních a wellness hotelích v celé České republice.
Užijte si lázeňský, wellness či relaxační pobyt a duševní rovnováhu v místě dle svého výběru. Tradice a světový věhlas českých lázní je dán ojedinělostí léčivých zdrojů. České lázeňství zažilo velký rozmach na přelomu 19. a 20. století, avšak poslední léta dochází k dalšímu rozvoji díky budování nové infrastruktury, budování kvalitnější a komplexnější nabídky lázeňských pobytů a wellness pobytů.

Nejnavštěvovanějšími jsou nadále západočeské lázně – Jáchymov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Dále pak Teplice v Čechách, Lázně Aurora Třeboň a Luhačovice.

Tuzemský turista však již objevil kvalitní služby v dalších českých lázních: Bechyně, Annenské Lázně Bělohrad, Lázně Bohdaneč, Jánské Lázně, Mšené či Poděbrady, stejně tak jako v moravských lázních: Priessnitzovy Léčebné Lázně Jeseník či Teplice nad Bečvou.

Zobrazit více

Provozovatel

Czech Holidays - cestovní kancelář, s.r.o.

Národní 28
Praha 1
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 221 105 326
Tel.:
+420 221 105 327
Email:
info@lazne.net
WWW:
www.lazne.net
GPS:
50,087430 14,422100
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

2,0 hodiny