Úvod > Co chcete dělat? > Lázně Mšené – lázeňský resort nedaleko Prahy
Lázně a wellness

Lázně Mšené – lázeňský resort nedaleko Prahy

Lázně Mšené, skryté v údolí Mšenského potoka na okraji obce Mšené-lázně, najdete pouhých 40 km severně od Prahy, nedaleko města Roudnice nad Labem. Sedm lázeňských pavillonů je obklopeno rozsáhlým lázeňským parkem, který volně přechází v lesní porost lemovaný soustavou rybníků až k Budyni nad Ohří.
Lázně Mšené byly založeny již v roce 1796 a tradičně se zde léčí pohybové ústrojí. Dnes jsou lázně pro výhodnou polohu nedaleko Prahy vyhledávány stále větším počtem lázeňských hostů.

V dnešní době Lázně Mšené nabízejí pochopitelně také odpočinkové, wellness lázeňské programy pro všechny své pohodové klienty, kteří si chtějí odpočinout, nabrat sílu do dalších všedních dnů v příjemném prostředí udržovaných českých lázní, kde na všechny dýchne genius loci, historie a opravdu netradiční pohoda a klid. Pro milé klienty je v nabídce více než 100 druhů lázeňských procedur, oblíbených tradičních i exoticky působících masáží, bahenních zábalů, mnoho druhů přísadových i perličkových koupelí, individuální i skupinové cvičení v tělocvičně i v rehabilitačním bazénku. Mezi tradiční nabídku patří i elektroléčba, magnetoterapie, ultrasonografie a parafín. Ve wellness si na své přijdou i klienti pedikúry, manikúry, kosmetiky, kadeřnictví, sauny, solária ale také luxusních masážních křesel a suché masážní vany Velus Jet Medical.

V příjemném prostředí modernizovaných prostor, s bohatou a stále inovovanou nabídkou léčebných, preventivních a wellness procedur a pobytových programů si tedy  můžete léčit nemoci pohybového aparátu nebo regenerovat nejen tělo, ale i duši.

Ubytováni budete v komfortních jedno, dvou i více-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím a TV včetně Wi-Fi připojení ve všech lázeňských objektech.

Úchvatné panorama sopečného Českého středohoří
, romantický Házmburk, památná hora Říp, spolu s historickými a kulturními památkami v blízkém okolí lákají návštěvníky lázní k výletům.

V centru lázeňského areálu se  pak kromě ubytovacích a balneo pavillonů nachází i vyjímečná secesní stavba – Pavillon "Dvorana", postavená v roce 1905 podle projektu světově proslulého architekta Jana Letzela.

Pro ty aktivnější je pak možnost posezení, lehátek a slunečníků v travnatých plochách slunečních lázní i v dalších prostorách u lázeňských domů (pouze v letních měsících), využít mohou venkovní posilovny a tělocvičny, venkovní hru „dáma“, značených tras pro Nordic Walking,venkovního stolu pro ping-pong a hřiště pro pétanque. Během roku pořádají lázně také taneční večery  koncerty, recitály ajiné hudebně a/nebo společenských akcích v Pavillonu Dvorana, a v letních měsících i ve venkovním lázeňském areálu, u altánu, u zříceniny a na jiných místech. 
Zobrazit více

Lázně Mšené

Naposledy změněno: 12. 8. 2021
Zřícenina kaple sv. Jana Nepomuckého

Zřícenina kaple sv. Jana Nepomuckého

Mšené-lázně, Severozápadní Čechy
Lázeňská kaple Salve v Mšené-lázně

Lázeňská kaple Salve v Mšené-lázně

Mšené-lázně, Severozápadní Čechy
Lázeňský lesopark Mšené-lázně

Lázeňský lesopark Mšené-lázně

Mšené-lázně, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Dvůr Perlová voda

Dvůr Perlová voda

Budyně nad Ohří, Severozápadní Čechy
Hotel U Beránků

Hotel U Beránků

Libochovice, Severozápadní Čechy
Autokemp Brozany nad Ohří

Autokemp Brozany nad Ohří

Brozany nad Ohří, Severozápadní Čechy