Úvod > Co chcete dělat? > Lázně Jupiter v Bechyni
Lázně a wellness

Lázně Jupiter v Bechyni

Lázeňský komplex Lázně Jupiter Bechyně najdete v klidném prostředí střední části města Bechyně, na hlavní Libušině třídě. Areál lázní a hotelu je tvořen dvěma budovami, které patří k významným architektonickým památkám z počátku dvacátého století.
Toto léčebné zařízení nabízí ubytování v krásné vile významného architekta Jana Kotěry. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí a nemoci nervové. Pacienti mohou využít nejrůznější lázeňské balíčky, které zahrnují rozličné koupele, masáže, lymfodrenáž, fyzioterapii a jiné léčebné procedury.

Lázně Jupiter Bechyně se nachází v jižních Čechách a jsou to opravdu krásné rodinné lázně. Pokud hledáte klidný pobyt, tyto lázně jsou pro vás jako stvořené. Léčebným zdrojem je rašelina z Komárovských blat. Největší předností lázní je úspěšnost léčby, velmi kvalifikovaný a ochotný odborný personál a v neposlední řadě také prostředí a proklientský přístup, které navozují takřka rodinnou atmosféru.

Areál lázní Jupiter je tvořen budovami Vlasta, Přemyslovka, U Draka a rehabilitačním centrem, mezi kterými je nutno přecházet. V budově Vlasta, která je umístěna přímo na hlavní třídě a je označena jako Hotel Jupiter se nachází v prvním patře ředitelství lázní, vyšetřovna lékaře, tělocvična s posilovnou a jsou zde poskytovány některé druhy procedur (masáže, suché uhličité koupele, kosmetika). V budově je k dispozici reprezentační salonek, který lze využít k různým slavnostním příležitostem.

Druhá budova, umístěná ve dvoře oploceného areálu a vzdálená od první budovy dvacet metrů se jmenuje Přemyslovka. V přízemí této budovy se nachází recepce, jsou zde realizovány další procedury (masáže, koupele – vířivá, perličková, přísadová), a nachází se zde většina ubytovací kapacity. Třetí budova se jmenuje Božena a nachází se cca 40m od areálu. V této budově se nachází pouze ubytovací kapacita.

Čtvrtá budova je hotel U Draka – nachází se cca 150m od budovy Přemyslovka, kde je také společná recepce. V této budově se poskytuje pouze ubytování a stravování, veškeré procedury jsou poskytovány v Rehabilitačním centru a v budově Vlasta a Přemyslovka.

Celková kapacita lázní je 70 lůžek. Pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou, TV, radiem a telefonem. Všechny budovy nedisponují výtahem.
 

Procedury poskytované hotelem

 • léčebný tělocvik
 • laser
 • diadynamické
 • interferenční
 • träbertovy proudy
 • magnetoterapie
 • ultrazvuk
 • solux
 • inhalace a parafínové zábaly
 • slatinné zábaly + suchý ovin
 • perličková, viřívá a přísadová koupel, dále uhličitá suchá koupel
 • klasické masáže, masáže lávovými kameny, aroma masáže, lymfatické masáže
 • regenerační zábaly

Provozovatel

Lázně Jupiter Bechyně***

Libušina 188
391 65 Bechyně
Tel.:
+420 734 751 365
Email:
info@jupiterbechy...
GPS:
49,299045 14,472408
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Toulava
Město:
Bechyně
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Vila Elektra

Vila Elektra

Bechyně, Jihočeský kraj
Pivovar v Bechyni

Pivovar v Bechyni

Bechyně, Jihočeský kraj
Apartmány Lhota u Bechyně

Apartmány Lhota u Bechyně

Bechyně, Jihočeský kraj
Camping Prima Koloděje nad Lužnicí

Camping Prima Koloděje nad Lužnicí

Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj