Úvod > Co chcete dělat? > Lanáček v ZOO Olomouc – lanové centrum pro děti i dospělé
Letní sporty

Lanáček v ZOO Olomouc – lanové centrum pro děti i dospělé

V areálu ZOO Olomouc je vybudován areál pro děti od 3 do 11 let. Lanové překážky motivované životem zvířat čekají na vaše děti i na vás – horní věková hranice pro vstup není stanovena.
Lanáček je místo, kde se mohou děti vydovádět, proběhnout, proskákat a jejich rodiče snad i odpočinout, nebo si lanový park také vyzkoušet (horní věková hranice pro vstup není stanovena). Kombinace nástupní věže, lanových překážek, tobogánů, lanovky a centrálního domku přináší zajímavý mix, kde budou děti i dospělí rádi trávit svůj volný čas. Od jara 2020 se můžete těšit na nové překážky, druhé patro ve výšce cca 8 nad zemí a delší tobogán

Na návštěvníky čeká spousta překážek, které v lanové dráze překonávají a svoji cestu mohou ukončit na tobogánu, nebo na oblíbené lanovce. Návštěvníci jsou po celou dobu jištěny záchranými sítěmi. Tato zábavní lanová dráha má zejména mezi dětmi velkou oblibu..

Vstupné v Lanáčku Zoo Olomouc je platné celý den. S platnou vstupenkou tak můžete navštívit Lanáček i několikrát během otevírací doby.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurant U Mořice

Restaurant U Mořice

Olomouc, Olomoucký kraj
Levandulové bistro Olomouc

Levandulové bistro Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj
Restaurace a pizzerie U Kristýna

Restaurace a pizzerie U Kristýna

Olomouc, Olomoucký kraj