Úvod > Co chcete dělat? > Květinová pohoda v Design hotelu Romantick
Květinová pohoda v Design hotelu Romantick
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Květinová pohoda v Design hotelu Romantick

Romantický víkend ve dvou či relaxační víkend s masážemi a procedurami v Bertiných lázních vám nabízí Design hotel Romantick v klidové zóně centra Třeboně. Uvítá vás zde rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby.
Každý z 26 pokojů s jedinečným designem je inspirován 26 květinami z jihočeských luk a zahrádek. Komfort doplňuje relax zóna Slunečnice s vířivou vanou a saunou a restaurace Kopretina s řízkovými specialitami.

Hotel využívá vody pouze z vlastního podzemního vrtu, která splňuje parametry kojenecké vody. Díky poloze hotelu v třeboňské pánvi působí voda pozitivně na pohybové ústrojí. Voda je ohřívaná energií využitou z kolektoru slunečního záření na střeše hotelu. Kartový systém v pokojích zabraňuje plýtvání elektřiny a samozřejmostí je třídění odpadu.

Hotel zajistí masáže a vybrané lázeňské procedury ve známých Bertiných lázních, golfového trenéra nebo zorganizuje rybolov. Máte možnost si pronajmout konferenční místnost pro 10 osob. Místo je vhodné k pořádání firemních akcí, svateb, rautů či jiných oslav.

Relax zóna Slunečnice
Vyhřát se můžete ve finské sauně, kde používáme kvalitní bylinkové nálevy, které provoní celou saunu i vaši kůži, a svaly můžete uvolnit ve vířivce s vodou ohřívanou na 33 stupňů. Profesinální maséři zregenerují vaše unavené tělo, prohřejí zábaly, pročistí peelingy.

Provozovatel

Design hotel RomantiCK

K Bertě 1252
379 01 Třeboň
Tel.:
+420 725 135 888
Tel.:
+420 725 135 887
Email:
trebon@romantick.cz
WWW:
www.romantick.cz/...
GPS:
49,006151 14,773693
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Třeboňsko
Město:
Třeboň
 

Vstupné

Poznámka:Ubytování: 2 lůžkový pokoj 1790 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Zlaté stoky

Penzion U Zlaté stoky

Třeboň, Jihočeský kraj
Apartmany 21 v Třeboni

Apartmany 21 v Třeboni

Třeboň, Jihočeský kraj
Restaurace a kavárna U Míšků

Restaurace a kavárna U Míšků

Třeboň, Jihočeský kraj