!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy sestavování jídelníčku

Kurzy sestavování jídelníčku

Životní styl
Chcete umět sestavit správný jídelníček pro sebe, své děti nebo své blízké? Centrum správné výživy pořádá každý měsíc kurz sestavení správného jídelníčku - součástí je měření na diagnostickém přístroji - analýza složení těla a praktické sestavení jídelníčku s výživovým poradcem.
Kurz sestavení jídelníčku je vhodný pro ženy, které se chtějí správně stravovat a chtějí přitom zhubnout nebo si udržet stávající hmotnost, pro maminky, které chtějí vědět jak se mají stravovat jejich děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy ...... a také pro muže.

Pro děti jsou vypsány speciální zábavné kurzy o správné výživě. V kurzu se naučíte sestavit správný jídelníček a dozvíte se složení svého těla.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019