!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy salsy v Praze Na Slovanech

Kurzy salsy v Praze Na Slovanech

Zážitky
Přijďte si zatančit a naučit se salsu. Lekce pro úplné začátečníky až super pokročilé nedaleko Václavského a Karlova náměstí v Praze. V kurzech se věnujeme moderní salse vycházející z Portorikánského stylu a afro-kubánských kořenů tance a hudby.
Kurzy jsou určeny jak zájemcům bez předchozích tanečních zkušeností, tak i pokročilejším uchazečům podle vybraného druhu kurzu.

Naučíte se základní kroky - mambo, rumba, a son montuno, nejdůležitější taneční principy (háčkové držení, leading/following, impulsy partnerce, základní otočky, crossbody lead a pivotová otočka), ze kterých postupně poskládáte krátké taneční sestavičky. Vyzkoušejte si např. populární dominikánský tanec merengue, bachatu, salsu, chachu a mnoho dalšího.

V kurzech je dostatek času a prostoru na individuální konzultace a na procvičení naučené látky během tance na hudbu.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019