Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy pro těhotné a maminky s dětmi v Tišnově

Kurzy pro těhotné a maminky s dětmi v Tišnově

Životní styl
Předporodní kurzy, cvičení pro těhotné, laktační poradenství, kurzy znakové řeči pro batolata Programu Baby Signs.

Předporodní příprava se koná dle akutálního rozpisu lekcí (nutno domluvit předem telefonicky), stejně tak cvičení. Laktační poradna non-stop na telefonu, dle domluvy i osobně, kurzy znakové řeči dle vypsaných termínů.

Možná jste o znakování se slyšícími batolaty slyšeli, nebo jste o něm četli v některém z časopisů. V Česku je to novinka, ve světě se používá už přes dvacet let. Teď přichází i k vám.

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče?      

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit. Znakující miminka tak získávájí jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví co jejich ratolest chce bez slziček a nářku.

Přínosů znakování s dětmi je mnoho, od snížení frustrace a vytvoření větší důvěry mezi batolaty a jejich rodiči až po zvýšení IQ. Přijďte se spolu s ostatními rodiči naučit jak se domluvit s vaším nemluvnětem a otevřete si tak jedinečné okénko do mysli vašeho dítěte.

Program Baby Signs je světově nejrozšířenější metoda znakové řeci pro batolata vyvinuta předními odborníky v oboru a založena na jejich dlouholetém vědeckém výzkumu.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Tišnov

Pivovar Tišnov

Tišnov, Jižní Morava
Pivovar Grado v Tišnově

Pivovar Grado v Tišnově

Tišnov, Jižní Morava
Pivovar Květnice v Tišnově

Pivovar Květnice v Tišnově

Tišnov, Jižní Morava