Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy krajinářské fotografie v pohraničních oblastech jižní Moravy
Zážitky

Kurzy krajinářské fotografie v pohraničních oblastech jižní Moravy

Fotografické putování spojené s turistikou a místní gastronomií v pohraničí – po stopách naší minulosti a kulinářských specialit jižní Moravy.

Speciální víkendový workshop krajinářské fotografie spojený s turistikou a dobrou pohodou, (pátek až neděle v průběhu června – července) nabízí možnost strávení příjemného víkendu vyplněného poznáváním krajiny a fotografováním. Kurz je určený pro všechny zájemce o krajinářskou fotografii. Během víkendu můžete poznat nová místa, fotografovat a své výsledky si nechat rovnou zhodnotit profesionálnimi fotografy a lektory. Cílem fotografování budou pohraniční oblastí jižní Moravy, kde kromě nádherné krajiny můžeme jít po stopách prvorepublikového opevnění a zbytků Železné opony (od obce Šatov až po Podyjí).

Akademie tvůrčí fotografie byla založena v roce 2010 a poskytuje vzdělání v oboru tvůrčí a užité fotografie nejširší fotografické veřejnosti. V základní nabídce jsou připraveny kurzy pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé fotografy, tvůrčí dílna pro studenty, kteří chtějí pracovat na svých volných fotografických cyklech pod vedením profesionálních lektorů, nebo se později hlásit na fotografické vysoké školy a jedinečný kurz zaměřený pouze na černobílou klasickou fotografii, kde se studující naučí sami vyvolávat filmy a zvětšovat své fotografie. V další nabídce potom připravujeme pro studenty speciální víkendové dílny zaměřené na dokumentární fotografii, krajinářskou fotografii a fotografování architektury. Kurzy obsahují teoretickou část a část praktickou, fotografování v ateliéru a plenéru, setkání s významnými osobnostmi současné fotografie, typografie a tisku fotografií. Výuka je vedena profesionálními fotografy s dlouholetými pedagogickými zkušenostmi, probíhá v malých skupinách a umožňuje tak individuální přístup k potřebám každého studenta.

 

Ubytování a restaurace v okolí

Malovaný sklep v Šatově

Malovaný sklep v Šatově

Šatov, Jihomoravský kraj
Moravský sklípek v Šatově

Moravský sklípek v Šatově

Šatov, Jihomoravský kraj