Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy inline bruslení Letná – Stromovka
Letní sporty

Kurzy inline bruslení Letná – Stromovka

Inline kurzy pro dospělé jsou určeny pro toho, kdo se učí na inline bruslích první krůčky i pro ty, kteří už nějakou dobu jezdí, ale chtějí vypilovat techniku brždění, zatáčení nebo jízdu vzad. Inline bruslení je sport vhodný pro všechny věkové kategorie od jara do podzimu.
Víkendový kurz pro začátečníky a mírně pokročilé bruslaře
Kurz probíhá o víkendu v sobotu a neděli od 14:00 – 17:00.

Kurz brždění
Pro ty, kteří již nějakou dobu jezdí na bruslích, ale mají problém, jak rychle a bezpečně zastavit v kterékoli situaci. 

Individuální kurzy
Individuální kurzy inline bruslení pro ty, kteří dávají přednost individuální výuce. Čas i místo kurzu je na domluvě. Náročnost přizpůsobujeme Vašim možnostem.

Průběh kurzu
V kurzech se nejprve seznamujeme se základními postoji na bruslích. Zkoušíme na neklouzavém povrchu – většinou na trávě. Následuje přesun na klasický povrch, kde se zkouší první bruslařské odrazy. Ke správnému odrazu se dostáváme různými cvičnými prvky. Dále následuje otáčka pohledem tzv. Áčko, výuka paralelního oblouku, přešlapování, základy jízdy vzad. Po zlepšení stability následuje výuka brždění. Nejzákladnější je brždění pluhem, následuje brždění přes patní brzdu a T-brždění. Doplňkem k výuce je také teorie o správné údržbě bruslí, správném výběru bruslí a chování bruslaře na pozemních komunikacích z hledika silničního zákona.

Inline kurz pro děti
Chcete své děti naučit bruslit? Jsme tady pro vás. Tento kurz je určen pro všechny děti od 6 let do 15 let. Své dítě můžete přihlásit do skupinových kurzů. Dítě, které se zůčastní kurzů musí mít chrániče loktů, kolenou, rukou i hlavy.

Průběh kurzu pro děti
Kurz začínáme na neklouzavém povrchu – trávě. Vysvětlíme základní postoje na bruslích. Výuku se snažíme pro děti udělat co nejzábavnějí formou různých her, či tvořením různých úkolů za jízdy. Délka trvání kurzů vhodná pro děti je 1h.

Konkrétní termíny jednotlivých kurzů jsou uvedeny na webu provozovatele.
 

Provozovatel

Kurzy inline - Petr Boháč

Letenské sady
170 00 Praha
Tel.:
+420 775 932 330
Email:
petr.bohac@centru...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.kurzyinline.cz
GPS:
50,096665 14,420579
 
Region:
Praha
 

Vstupné

Poznámka:Víkendový kurz 800 Kč za 6 h, kurz brždění 400 Kč za 2 h, Individuální kurz 450 Kč za 1 h, Dětský kurz 300 Kč za 1 h.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny