Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy golfu v Českém Švýcarsku

Kurzy golfu v Českém Švýcarsku

Zážitky
Poznejte s námi krásu hry zvané golf! Pouze v tomto sportu jsou si všichni hráči rovni. Záleží pouze na vaší vůli, jak se poperete s technikou tohoto sportu. Vezměte své blízké, přátele nebo spolupracovníky a vyrazte na golf.
Dvoudenní kurz golfu je optimálním řešením, jak se naučit této skvělé hře.Tento kurz je určen pro všechny věkové kategorie. Pouze v tomto sportu jsou si všichni hráči rovni. Záleží pouze na vaší vůli, jak se poperete s technikou tohoto sportu. Během celého kurzu vám bude k dispozici profesionální trenér, který vás provede celým kurzem, tak abyste odcházeli plní dojmů a nových zkušeností.
 
Připravili jsme pro vás také ojedinělý čtyřdenní kurz. Nejen že rozšíříte své dovednosti, ale hlavně dodáte potřebnou vitalitu vašemu zdraví. Krajina golfového hřiště s nádhernými výhledy do okolí, odkud uvidíte na skalní masivy v dáli, čerstvý vzduch a mnoho pohybu při hře samotné hře jsou jistě velkými lákadly, proč si zahrát tuto skvělou hru v tak kouzelné krajině, jakou je Národní park České Švýcarsko

Poznejte golf! Kurz je určen pro zájemce o seznámení se s golfem – dvouhodinový program, v jehož rámci účastníci obdrží základní informace o golfu a pod dohledem cvičitele si prakticky procvičí základní golfové údery a zahrají si miniturnaj na hřišti. Program nabídneme i zkušeným hráčům golfu. Je určen pro zájemce, kteří musí vlastnit buď klubovou kartu nebo jsou členy golfové federace.
Celý popis
Naposledy změněno: 31. 8. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Václava v Janově u Hřenska

Penzion U Václava v Janově u Hřenska

Janov, Severozápadní Čechy
Penzion Na Vyhlídce v Českém Švýcarsku

Penzion Na Vyhlídce v Českém Švýcarsku

Hřensko, Severozápadní Čechy
Pension Stará Plynárna v Hřensku

Pension Stará Plynárna v Hřensku

Hřensko, Severozápadní Čechy