Úvod > Co chcete dělat? > Kurz AFF – ACCELERATED FREE FALL a tandemové seskoky v Prostějově
Kurz AFF - ACCELERATED FREE FALL a tandemové seskoky v Prostějově
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Kurz AFF – ACCELERATED FREE FALL a tandemové seskoky v Prostějově

Jak již sám název napovídá (volně přeloženo – zrychlený volný pád) jde o metodu výuky volného pádu a seskoku padákem, která umožňuje studentovi rychle a bezpečně získat základní návyky potřebné pro seskok padákem. Efektivita programu spočívá především v přímé účasti instruktorů při volném pádu studenta. Při standardní výšce vysazení 4000 m je možné v průběhu volného pádu (cca 50 vteřin) zvládnout několik cvičebních úloh. Tímto se mnohonásobně zkracuje doba výcviku pro získání licence "A".

Bezpečnost na prvním místě. Výcvik provádí špičkoví instruktoři za pomoci nejmodernější padákové techniky typu křídlo.

Všechny padáky jsou pro stav nouze vybaveny automatickým otevíráním padáku typu CYPRES Student. Žádná ze sekcí výuky není ukončena, pokud ji student plně nezvládá. Bezprostředně po přistání probíhá vyhodnocení volného pádu, plnění úloh při volném pádu, letu a přistání pomocí videozáznamu. To vše umožňuje studentovi překonat strach, navodit pocit uvolnění a soustředit se na zadané úlohy.

Rekapitulace:

  • věk: od 15 let
  • zdravotní stav: způsobilost pro sportovní parašutismus, potvrzená leteckým lékařem členství: v některém Aeroklubu ČR (v případě zájmu se můžete registrovat u našeho aeroklubu)
  • pojištění: úrazová pojistka délka kurzu: je závislá na zdatnosti studenta (v optimálním případě je možné kurz zvládnout za 4 dny)
  • vlastní vybavení: pouze vhodná sportovní obuv, nejlépe kotníková (ostatní součásti výstroje RW kombinéza, výškoměr, akustický signalizátor, přílba budou zapůjčeny a jsou zahrnuty v ceně kurzu)
Pocity z volného pádu a klouzavého letu na padáku tak, jak jej může prožít jen zkušený parašutista, můžete prožít i vy bez náročného výcviku prostřednictvím tandemových seskoků.

Provozovatel

Falconair - JAROSLAV KORIBSKÝ

Kostelecká 15
796 01 Prostějov
Tel.:
+420 776 892 962
Email:
falconair@quick.cz
WWW:
www.adrenalinspor...
GPS:
49,476780 17,113590
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a restaurace U Chmelů

Penzion a restaurace U Chmelů

Prostějov, Olomoucký kraj
Pan Burger

Pan Burger

Prostějov, Olomoucký kraj
Canall

Canall

Prostějov, Olomoucký kraj