Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Kupole Leontýnka u Ještědu
Ubytování

Kupole Leontýnka u Ještědu

Kupole u Ještědu se nachází na samém vrcholku nejklidnější a nejméně obydlené místní části města Liberec – Hluboká u Liberce, přímo v srdci přírodního parku Ještěd. Dominanta Libereckého kraje a Česká stavba 20. století vysílač a horský hotel Ještěd je vzdálen pouhé 4 km chůze klidnou přírodou.
Glamping to je unikátního spojení klasického kempování v přírodě, ale přitom v pohodlí hotelového pokoje. Ranní probuzení s výhledem do přírody zalité sluncem a přitom čerstvě připravená snídaně do měkoučké postele, je vskutku nezapomenutelným zážitkem.

Díky své unikátní poloze je kupole Leontýnka ideálním startovacím bodem pro objevování nejen nádherné přírody Ještědsko-Kozákovského hřbetu, ale i celého Libereckého okolí. Autem z Prahy k nám dorazíte za hodinku a z centra Liberce do 15-ti minut. Dominanta Libereckého kraje a česká stavba 20. století – televizní vysílač a horský hotel Ještěd je vzdálen pouhé 4 km chůze klidnou přírodou. 

Moderní, stylově vybavený geodesický stan slouží k dokonalému vychutnání glampingu. Má plně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem. Opečte si buřty na ohni, zrelaxujte se v sauně nebo v sudu. Ráno si za zpěvu ptáků vychutnejte domácí snídani z lokálních surovin.
 

Provozovatel

Kupole Leontýnka u Ještědu

Ke Hluboké
463 12 Liberec
Tel.:
+420 792 312 045
Tel.:
+420 770 173 219
Email:
info@kupoleujeste...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.kupol...
GPS:
50,715138 15,023811
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
Tipy na výlet:
Liberec a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Testovačka sněžných bruslí na Ještědu

Nenechte si "ujet" jedinečnou příležitost, vyzkoušet si sněžné brusle Tomsen přímo na sjezdovce. Tato alternativa k lyžím a snowboardu, přichází z Norska a podmaňuje si i zbytek světa svou jednoduchostí i praktičností.
Liberec, Liberecký kraj

Festival Benátská! 2023 v Liberci

29. ročník festivalu Benátská! s Impulsem 2023 se opět blíží! Jeden z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat již tradičně poslední červencový víkend, a to od čtvrtka 27. července do neděle 30. července na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu v Liberci.
Liberec, Liberecký kraj

K pobytu neomezený vstup do Zoo Liberec v rámci ubytování

Máme skvělou novinku pro všechny milovníky ZOO!
Liberec, Liberecký kraj

Desítka v desítkách – charitativní ples

Srdečně zveme na benefiční ples, díky kterému podpoříte chlupáče, kteří nemají domov a oslavíte s námi desáté výročí.
Liberec-Vratislavice nad Nisou, Liberecký kraj

Nový prales – nový život nedaleko Ještědu

Vydáte-li se do lesů na Ještědském hřebeni může se vám stát zvláštní věc. Uprostřed monotónního smrkového porostu najednou uvidíte oplocenku a za ní les úplně jiný. Pestrý, svěží a barevný. Mezi smrky se zelenají mladičké buky, jedle či javory. Je to les takový, jaký by měl být.
Liberec, Liberecký kraj

Minimuzeum Horské služby na Ještědském hřebeni

V chatě Pláně pod Ještědem se nachází expozice věnovaná horské službě, která zde byla založena 16. ledna 1954 pro oblast Jizerských hor.
Světlá pod Ještědem, Liberecký kraj

Sáňkařská dráha Skalka ve Ski areálu Ještěd

Ve Ski areálu Ještěd můžete využít i sáňkařskou dráhu, která začíná u horní stanice lanové dráhy Skalka. Měří přes tři kilometry a vede lesem k tramvajové zastávce Horní Hanychov.
Liberec, Liberecký kraj

Lanovka Skalka ve Ski areálu Ještěd – letní zábava v Jizerkách

Ski areál Ješted to nejsou jen lyže a sníh. Již několik sezón je k dispozici také v letních měsících nejmodernější čtyřsedačková lanovka v České republice.
Liberec, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Treehouse pod Ještědem

Ubytování v domě na stromech v krásném lese na svazích Ještědského hřbetu.
Proseč pod Ještědem, Liberecký kraj

Hotel Edelweiss

Wellness hotel Edelweiss nabízí 10 pokojů ve třech cenových kategoriích. Chloubou hotýlku je česká kuchyně připravovaná v moderním pojetí.
Liberec, Liberecký kraj

Hospoda Domov v Liberci

Připravujeme speciality české kuchyně, včetně pokrmů upravených před vašimi zraky v krbovém grilu, nabízíme čerstvé ryby z kádě.
Liberec, Liberecký kraj

RozhledNa Ještěd – glamping v korunách stromů

Stojí na samotě v lese, v korunách stromů a s výhledem na jednu z nejznámější staveb Česka. Řeč je o unikátním stromovém domečku v podobě rozhledny nedaleko malebné vesničky Křižany, který nabízí glampingové ubytování.
Světlá pod Ještědem, Liberecký kraj