!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy bojového umění Kung fu na Praze 11
Životní styl

Kurzy bojového umění Kung fu na Praze 11

Na kurzech bojového umění v pražských Kunraticích se seznámíte s cvičením tradičního Kung fu. Naučíte se mnoho zajímavých metod a technik které by každý zájemce o bojové umění měl znát.
Cvičení Kung fu je vhodné pro každého, kdo je ochotný na sobě zapracovat. Proto zde příjmají žáky jakéhokoli věku a pohlaví – každý má stejnou šanci. Přestože se cvičí ve skupině, důraz je kladen na individuální přístup a rozvíjení schopností přirozenou cestou.

Jedná se o samostatnou jednotku, která nepodléhá žádné asociaci nebo akademii či federaci Kung fu. Nejlépe bude, když si Kung fu přijdete vyzkoušet sami. Cvičení se koná v Praze – Kunraticích, kousek od stanice metra Chodov. Probíhá každé úterý a čtvrtek od 19 do 20:30 hodin v prostorách Zrcadlového sálu VŠCHT Sázava. První lekce je zde zdarma.

Cvičenci Kung fu se zabývají nejen technikami boje ale též cvičením Tai chi chuan, meditací, protahovacími a posilovacími cviky. Cíl této školy je, aby si každý žák bojového umění uvědomil, že pokrok a rozvoj jeho osobnosti záleží na každém z nás. Nezáleží jen na talentů, ale také na vaší píli. Každý z nás se může lepšit, pokud na sobě pravidelně pracuje. Ukázat, že s pozitivním myšlením, snahou, důsledností a správným přístupem jdou překonávat překážky.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí