Úvod > Co chcete dělat? > Kukuřičné bludiště Hradec Králové

Kukuřičné bludiště Hradec Králové

Zážitky
Navštivte rodinku Kukuřičáků žijící v jedinečném bludišti v kukuřičném poli ještě větším, než je fotbalové hřiště. Do svého labyrintu lákají na návštěvu předškoláky, školáky, rodiny, dobrodruhy a výletníky!
Přijďte si pobloudit do největšího bludiště v ČR! Vybrat si můžete rovnou z 12 míst celé republiky! Každé bludiště je přitom unikátní. 

Kukuřičná bludiště reagují na nedostatek dětských pohybových aktivit na čerstvém vzduchu. Využívají oblíbené hraní her s mobilem k tomu, aby děti přiměly k zábavnému pohybu. Bludiště je určeno také dospělým, kteří si mohou přečíst plno zajímavostí o daném kraji.

U Kukuřičáků doma není zvykem sedět u televize. Kukuřičáci jsou rádi venku v přírodě, hrajou si, soutěží a zažívají spoustu dobrodružství. Provedou vás bludištěm plným hádanek s cílem uhádnout jejich tajemství, hlavním úkolem je však pochopitelně dostat se ven z bludiště!

Zahrát si můžete hru pro malé i velké. Na tabulích ukrytých v bludišti jsou  příšerky ve tvaru písmena! Když je uhodnete, odměníme vás dárkem!

Chcete si zahrát naši interaktivní hru Kukuřičáci? Tak nezapomeňte mobil se čtečkou QR kódů. Soutěžte na čas a staňte se šampiónem!
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Jachta Puor v Hradci Králové

Restaurace Jachta Puor v Hradci Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Kavárna Muzeum Hradec Králové

Kavárna Muzeum Hradec Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Alcatraz cocktail bar

Alcatraz cocktail bar

Hradec Králové, Královéhradecko