Úvod > Co chcete dělat? > KU Bar and lounge - zábava i kulinářské speciality v srdci Prahy

KU Bar and lounge - zábava i kulinářské speciality v srdci Prahy

Kultura
KU Bar je synonymem pro místo, kde se konají nejlepší party v Praze. Můžete se tam setkat také s představiteli českého VIP světa, kteří tento klub s oblibou navštěvují.
K.U. bar. lounge, to je útulné prostředí v samotném srdci Prahy, poctivé koktejly namíchané z těch nejkvalitnějších surovin, prvotřídní snackové menu a v neposlední řadě skvělá hudba. A kde že se tyto ingredience mísí? V Rytířské ulici, jen pár metrů od stanice metra Můstek. Můžete se těšit na širokou nabídku míchaných nápojů, které vám v přátelském duchu připraví profesionální barmani, nebo na výběr skvělých vín a Champagne. Mimo to se zde každý den dobře najíte - renomovaní kuchaři vám dokážou připravit opravdové speciality až do časných ranních hodin. Výtečné lahůdky zdejší kuchyně, které velí šéfkuchař Martin Šimsa, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky…

Hudební produkce K. U. baru zasahuje hned několik směrů, od happy a vocal house, přes komerční taneční hudbu, až po živočišné RnB a black music. Od úterý do soboty zde živě vystupují ti nejlepší čeští i zahraniční DJs, pod jejichž taktovkou se často klidné prostředí lounge baru mění v místo, kde se odehrávají ty nejlepší party ve městě.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020