Úvod > Co chcete dělat? > Koupaliště Hostivařská přehrada
Koupaliště Hostivařská přehrada
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Koupaliště Hostivařská přehrada

Hostivařská přehrada nabízí zábavu, aktivní odpočinek, sportovní a kulturní vyžití i relaxaci pro každého a to v nádherné lokalitě jen pár minut od centra Prahy.
Hostivařská přehrada je položena v nádherné a klidné lokalitě na rozmezí městských částí Prahy 10, Prahy 11 a Prahy 15 uprostřed Hostivařského lesoparku. Pouze pár minut cesty z centra Prahy se nachází největší vodní plocha v Praze o rozloze 43,8 ha, kolem níž se rozprostírá jedna z nejkrásnějších přírodních scenérií v hlavním městě. Kvalitní přírodní voda vyhovuje hygienickým normám a vybízí k příjemnému koupání.

Přímo uprostřed tohoto nádherného místa se nachází koupaliště Hostivařská přehrada s celkovou kapacitou až deset tisíc návštěvníků. Naleznete zde travnaté a písčité pláženudistickou pláž (zcela separovaná od hlavní pláže přilehlým lesem a zároveň je spojená s hlavní bránou silnicí), dětské hřiště s trampolínou a lezeckou stěnou a rozmanité druhy občerstvení. Nabízíme mnoho různých sportovišť, jako jsou dva profesionální kurty na beach volejbal, vlek pro wakeboarding, nafukovací banán až pro 6 osob, ruské kuželky, ping-pong, fotbálky, a podobně. Pod kurty se nachází také nově zrekonstruovaná půjčovna lodiček s lodičkami, šlapadly a paddle boardy. Pro milovníky hudby pořádáme kulturní akce (koncerty kapel, písničkářů a DJs) a pro děti animační programy a tvořivé dílny.

Novinkou roku 2019 byla 50m dlouhá nafukovací vodní skluzavka se dvěma dráhami s časomírou a obří trampolína. Myslíme i na připojení k internetu formou WI-Fi hotspotu, které je nově k dispozici všem.

Díky ideální poloze areálu hned vedle Hostivařského lesoparku najdete také skvělé místo k jízdě na kolečkových bruslích, na kole, jogingu, běhání či vycházkám. Pokud chcete trávit volný čas sami, s rodinou nebo přáteli pak je Hostivařská přehrada přesně, to co hledáte.

V areálu nabízíme také širkou škálu občerstvení od čertvé pizzy, hamburgerů a gyrosu přes grilované maso, klobásy a uzené speciality s naší udírny až po kavárnu se skvělými zákusky a čerstvě praženou kávu. Nechybí samozřejmě ani točená a kopečková zmrzlina a dobroty pro nejmenší. Na písčité pláži si také můžete vychutnat míchané koktejly od našich profesionálních barmanů.