Úvod > Co chcete dělat? > Kosmetický salon Petyša na Praze 1
Životní styl

Kosmetický salon Petyša na Praze 1

Nechte se hýčkat a rozmazlovat v centru Prahy. Vychutnejte si kokosovou relaxační masáž obličeje a dekoltu, která vás nejen zbaví stresu, ale zároveň má blahodárné účinky pro vaši pleť.

Celkové kosmetické ošetření pleti kromě masáže obsahuje i šetrné, ale účinné hloubkové čištění pleti enzymatickým peelingem a ultrazvukovou špachtlí, úpravu obočí, aplikaci ampulí, pleťové masky a aplikaci krémů na oči, pleť i dekolt a krk.

V salonu můžete očekávat příjemné prostředí a přístup a vybrat si můžete z mnoha služeb. Pro mnohé z vás by mohla být zajímavá metoda hlubokého čištění pomocí Enzymatického peelingu. Je to naprosto šetrná a účinná forma, která nebolí a odstraní z pleti inečistoty, které se klasickým "vymačkáváním" neodstraní.Po tomto čištění můžete klidně ihned do práce nebo na schůzku, jelikož nezpůsobuje zčervenání ani bolestivost pleti.

Mimo to vám zde také nabídnou poradenství ohledně domácí péče a poskytnou vzorky kosmetiky. Pokud budete spokojené, můžete si kosmetiku zakoupit přímo v salonu.