Úvod > Co chcete dělat? > Zimní sporty > Zimní stadion v Plzni
Zimní sporty

Zimní stadion v Plzni

Zahájením provozu Areálu zimního stadionu v Plzni na Košutce se výrazně zlepšila nabídka kvalitních ledových ploch v Plzni. Přijďte si zabruslit při veřejných brusleních.

V Areálu zimního stadionu Plzeň – Košutka jsou pro návštěvníky vybudovány 2 ledové plochy o stejném rozměru 28 x 58 m, které odpovídají parametrům ligového hokejového hřiště. Obě plochy jsou zastřešené, vybavené nejmodernější technologií výroby ledu. Nabídku ledových ploch s vysokým standardem kvality služeb budou moci využít všichni příznivci ledu – organizované skupiny, občané i návštěvníci města Plzně.

Zimní stadion nabízí vynikající podmínky pro tréninky hobby týmů, pořádání okresních a krajských hokejových soutěží, volné bruslení, budou zde pořádány diskotéky na ledě, hokejové turnaje a kempy, školičky bruslení pro děti a mládež. Očekáváme zájem o pořádání firemních akcí a plánujeme další doprovodné akce. Pro návštěvníky veřejného bruslení jsou zde k dispozici, ke každé ledové ploše, samostatné šatny. Počítáno je se servisem pro využití ledu jako jsou půjčovna či broušení bruslí. Tato moderní hokejová dvouhala je velkou příležitostí pro tréninkové kempy a přípravu hokejistů hokejových družstev (klubů). Pro sportovce-hráče, kteří k této hale naleznou k této hale bližší vztah jsou připraveny trvalé šatny. K pořádání soutěží mezinárodních týmů jsou k dispozici i dvě speciální hokejové šatny, které svou velikostí a zázemím odpovídají mezinárodním standardům.

Návštěvníci zimního stadionu naleznou v objektu prodejnu hokejového vybavení, bruslí, dresů, a také další služby, které jsou spojeny s provozem zimního stadionu. Vedle ledových ploch budou moci návštěvníci využít i nabídky "rychlého občerstvení na bruslích".

Mimo ledových ploch jsou v nabídce služeb Areálu zimního stadionu Plzeň Košutka rovněž další doprovodné služby, které souvisejí s volnočasovými aktivitami, odpočinkem a relaxací. V úrovni 2. NP je umístěna restaurace o kapacitě 70 osob se zaskleným výhledem na obě ledové plochy. Prostory restaurace umožňují i oddělení salonku pro uzavřenou společnost. Ke sledování dění na ledové ploše bude pro diváky k dispozici tribuna s kapacitou 222 míst (včetně horní úrovně hlediště pro sedící diváky).

Další příležitostí pro sportovní využití je moderně vybavené fitness centrum s vlastní recepcí a šatnami. Z široké nabídky si vyberou jak muži tak i ženy. V nabídce je velký výběrem nových posilovacích strojů od firmy Grünsport. Rozmanitost strojů zajišťuje možnost silového tréninku i tréninku kardiovaskulárního. 

Pro všechny zájemce o využití nabídky služeb Areálu zimního stadionu v Plzni na Košutce jsou k dispozici dostatečné parkovací kapacity a to jak pro automobilové tak i autobusové stání.

Provozovatel

Kooperativa aréna

Studentská 117/2143
301 00 Plzeň 1
Tel.:
+420 378 015 016
Email:
info@zimnistadion...
WWW:
zimnistadionplzen.cz
GPS:
49,773153 13,352286
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Tipy na výlet:
Plzeň 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 30 Kč

Snížená cena: 20 Kč

Poznámka:Půjčovna bruslí je otevřena v době veřejného bruslení, mimo tuto dobu kontaktujte zaměstance zimního stadionu. K dispozici jsou brusle: dětské - vel. 29 - 37 dámské - vel. 36 - 42 pánské - vel. 41 - 46. Půjčovné: 50,- Kč v areálu ZS Plzeň Košutka, mimo objekt 100,- Kč/den Záloha za půjčení v areálu Zimního stadionu Plzeň - Košutka: 500,- Kč, mimo areál 1000,- Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Metalfest Open Air 2023

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná.
Plzeň, Plzeňský kraj

„U Matoušů lipka – folklorní program MFF CIOFF

Mezinárodní folklorní festival CIOFF Plzeň.
Plzeň, Plzeňský kraj

Klání věků lV. aneb Volání budoucnosti

Klání věků je akce se 100% charitativním záměrem. Každý rok najdeme někoho, kdo nepřízní osudu prožil, či prožívá, zlé časy, a snažíme se mu pomoci. Celý výtěžek akce dotyčnému darujeme, aby mohl zlepšit svou situaci. Je nás hodně a nic nás nezastaví!
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Westernová herna

Jaro je v plném proudu a sluníčko všechny láká ven. Kam ale s dětmi vyrazit? Zkuste naši westernovou hernu!
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Westernová herna

Jaro je v plném proudu a sluníčko všechny láká ven. Kam ale s dětmi vyrazit? Zkuste naši westernovou hernu!
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Westernová herna

Jaro je v plném proudu a sluníčko všechny láká ven. Kam ale s dětmi vyrazit? Zkuste naši westernovou hernu!
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Westernová herna

Jaro je v plném proudu a sluníčko všechny láká ven. Kam ale s dětmi vyrazit? Zkuste naši westernovou hernu!
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Příměstský tábor – Prázdniny na Divokém západě

Příměstský tábor vhodný pro děti 5-11 let.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Košutecké jezírko v Plzni

Romantické přírodní jezírko nedaleko centra Plzně, vzniklo zatopením pískovcového lomu s travnatou pláží, ze které je pozvolný vstup do vody. Část břehů tvoří strmé skály.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Rozhledna Sylván v Plzni

Telekomunikační příhradová věž na Severním Předměstí v Plzni je vysoká 70 metrů. Byla postavená v roce 2001 a z vyhlídkové plošiny ve výšce 23 metrů poskytuje kruhový výhled na okolí Plzně, hrad Radyni nebo za dobré viditelnosti i na vrcholky Šumavy.
Plzeň, Plzeňský kraj

Yaksha Gym Plzeň

Sportovní klub – Yaksha Gym Plzeň z.s. byl založen na podzim v roce 2017 za účelem výcviku bojových sportů a to zejména thajského boxu, kickboxu a sebeobrany. Od roku 2021 jsme začali trénovat i MMA.
Plzeň, Plzeňský kraj

Parkourové hřiště Krašovská

Největší parkourové hřiště v ČR a jedno z největších v Evropě. Určeno zkušeným parkouristům i úplným začátečníkům. Otevřeno ve všedních dnech i o víkendu v době otevření centra. Vstup zdarma, nutný zápis na recepci.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Rodičovské centrum Vlnka v Plzni

Rodičovské centrum Vlnka nabízí širokou škálu zájmových kroužků pro rodiče s dětmi i pro děti samostatně. Dopolední aktivity jsou převážně určené rodičům s miminky a malými dětmi, odpolední kroužky navštěvují děti samy.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Přírodní památka Kopeckého pramen v Plzni

Ojedinělý minerální pramen byl v minulosti jímán a využíván pro léčivé účely (tzv. plzeňská lázeňská voda). Minerální Kopeckého pramen se nachází v severozápadní části Plzně, asi 2,5 km od centra vnitřního města, při západním okraji městské části Lochotín.
Plzeň, Plzeňský kraj

Fit club Vitalita Plzeň – cvičení pro seniory

Cvičení v plzeňském Fit club Vitalita se zaměřuje na zlepšení fyzické kondice udržení vitality a načerpání nové energie. Cvičí se při klidné hudbě, neběhá se a neskáče.
Plzeň, Plzeňský kraj

Sídliště Vinice v Plzni

Nedaleko plzeňské zoologické zahrady, na Severním Předměstí, se nachází sídliště Vinice. Vzniklo na konci 80. let 20. století a odkazuje na pěstování révy vinné v této oblasti kdysi dávno v minulých staletích.
Plzeň, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Panorama – romantika a relaxace v Plzni

Hotel nabízí možnost vidět srdce západních Čech – Plzeň – jak na dlani a strávit zde nezapomenutelné chvíle ve dvou. Hotel Panorama v Plzni nedaleko centra města nabízí v klidné lokalitě u parku s jezírkem 27 pokojů.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Řemeslný pivovar Raven v Plzni

Pivovar Raven začal vařit pivo v roce 2015. Pivovar přichází každý měsíc s novými styly a kombinacemi, které v ČR dosud nikdo neuvařil. Chmel na pivo pochází z celého světa – od Čech po Austrálii. Pivovar se nachází v plzeňském Bolevci u zastávky tramvaje Mozartova.
Plzeň, Plzeňský kraj

Hotel U Pramenů – rodinná pohoda v Plzni

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870. Přestože se nachází v klidné části města, zaujme svojí snadnou dostupností historického centra Plzně. Našim hostům nabízíme profesionální ubytovací a gastronomické služby čtyřhvězdičkového hotelu.
Plzeň, Plzeňský kraj

Hotel Palace Plzeň

Hotel Palace se nachází v plzeňské čtvrti Roudná, 5 minut chůze od historického centra města.
Plzeň, Plzeňský kraj

Hotel Irida v Plzni

Hotel Irida nabízí ubytování ve 20 prostorných a moderně zařízených pokojích, které vás překvapí příjemnou atmosférou a pohodlím. V hotelové restauraci se podávají také bezlepkové snídaně.
Plzeň, Plzeňský kraj

Vienna House Easy by Wyndham Pilsen

Poznejte Plzeň, hlavní město českého piva. Pro objevování krás historického centra města je Vienna House Easy by Wyndham ideálním výchozím bodem. Světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj se nachází přímo naproti hotelu a za několik minut chůze se dostanete do centra města.
Plzeň, Plzeňský kraj

Pension v Solní v Plzni

Ubytování v centru Plzně v atraktivním historickém domě.
Plzeň, Plzeňský kraj

Prosekárna Plzeň

Prosekárna vzikla z čisté lásky k proseccu. Jako místo k setkávání, kde ochutnáte to nejlepší prosecco, dozvíte se o něm vše a zažijete kousek půvabu italského Valdobbiadene.
Plzeň 3, Plzeňský kraj