Úvod > Co chcete dělat? > Komplexní cvičení v Barbar gym
Životní styl

Komplexní cvičení v Barbar gym

Cvičení v malých skupinách pod dohledem trenéra, který se vám 100% věnuje po dobu celého tréninku. Zaměření na celkový rozvoj – kondici, sílu, mobilitu a zdraví.
Všechny programy v Barbar gym jsou primárně založeny na osobním přístupu. Lektoři se maximálně věnují s individuální péčí každému na tréninku a to jak v podobě kontroly techniky, změny cviků, ale také nápravě stravovacích návyků či zdravotních problémů. To vše s ohledem na daný stereotyp jedince, jeho potřeba a využití v reálném životě.

Na tréninku se používá převážně cvičení s vlastní vahou těla za pomocí TRX, odporových gum, apod., ale také se používají kettlebelly, bosu, aquahit vše co je potřeba k tomu dosáhnout požadovaných výsledků co nejefektivněji, ale zároveň zachovat a dokonce zlepšit zdravotní stránku a mobilitu těla.

V Barbar gym pracují jak se sportovci, tak s lidmi co chtějí být aktivní nebo chtějí dosáhnout určitého cíle. Ať už se jedná o hubnutí, nabírání svalů či síly, zlepšení kondice, prevence bolesti zad, rehabilitační cvičení po úrazech apod.