Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Moravia – Lasákův mlýn - vše pod jednou střechou na mlýně v Boskovicích

Hotel Moravia – Lasákův mlýn - vše pod jednou střechou na mlýně v Boskovicích

Životní styl
V zahradním areálu rekonstruovaného mlýna máte možnost rybaření v přilehlém rybníku. Hotel Moravia – Lasákův mlýn je původní starý vodní mlýn z roku 1888, který byl v roce 1994 zrekonstruován na stylový hotel.

Hotel se nachází v malebném městě Boskovicích s bohatou historickou minulostí. Město leží 35 km od moravské metropole Brna a cca 15 km od Moravského krasu se známou propastí Macocha. Areál nabízející svým návštěvníkům výjimečné prostředí v krásném přírodním areálu umocněné těsnou blízkostí přilehlého rybníka, okrasného parku a pstruhové říčky.

Jízda na koních je možná i pro úplné začátečníky. K dispozici relaxační Balneo Centrum s masážemi. Vhodné jak pro rodinný výlet či pobyt, tak pro firemní akce. Stylový hotel z rekonstruovaného mlýna z roku 1888 rodinného typu s příjemným personálem nabízí špičkovou kuchyni. V místě je nejen Western městečko, ale i hrad a zámek, židovský skanzen, arboretum a v okolí spousty kulturních památek.

Hotel začal spolupracovat s krásně zrekonstruovanými Městskými lázněmi, které nabízí kvalitní wellness program 10 minut od hotelu.

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019