!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Kemp u Kukačků
Ubytování

Kemp u Kukačků

Celoročně otevřený autokemp u Kukačků a penzion DaJa najdete přímo na břehu Lipna, 1,5 km od městečka Horní Planá.
Kemp a penzion je v překrásné krajině šumavských lesů 30 km od okresního města Český Krumlov. Zdejší pobyt vám nabízí nejen možnosti odpočinku uprostřed civilizací nezasažené přírody, koupání v Lipenském jezeře, možnost rybaření, bohatou síť cyklostezek a krásnou procházku v nedotčené šumavské krajině, na kterou kemp přímo navazuje. Sběratelé hub, malin a borůvek by si neměli doma zapomenout své košíky!

Kemp u Kukačků patří mezi nejoblíbenější kempy na Lipně s širokým zázemím pro mladé i rodiny s dětmi. Čistá příroda, pohoda i zábava vás určitě uchvátí. Vydejte se na výlet na Medvědí stezku nebo do Boubínského pralesa, vyzkoušejte vodní sporty, nebo si půjčte loď a vyražte na plavbu. K dispozici jsou zde mořské kajaky (seakayaky), rybářské pramice, výletní člun, Italská šlapadla se skluzavkou, kánoe, kajaky.

Ubytovat se zde můžete v penzionu, mobilních domcích, chatkách, karavanech, které jsou k pronajmutí nebo ve stanech. Kemp je otevřen celoročně.
 

Ocenění

V anketě KEMP ROKU 2019 - 2. místo v Jihočeském kraji a zařazení do TOP 25 kempů v České republice. Nejlepší kemp roku 2019 pro cyklisty.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 19. 3. 2021
1.5.
Zahájení jachtařské sezóny

Zahájení jachtařské sezóny

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
24.4.
25.12.
Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Lenora, Jižní Čechy
25.6.
26.6.
Slavnosti solné Zlaté Stezky Prachatice 2021

Slavnosti solné Zlaté Stezky Prachatice 2021

Prachatice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí