Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Kemp Resort Dešná – prostor pro zábavu i odpočinek
Ubytování

Kemp Resort Dešná – prostor pro zábavu i odpočinek

Kemp nedaleko Zlína disponuje dostatkem prostoru pro pobyt ve stanech, karavanech i chatách. Dokáže se dokonale přizpůsobit potřebám a představám návštěvníků, ať už upřednostňují přírodnější formu noclehu (stany), vlastní zázemí (karavany) či komfort a odpovídající servis (chaty).
Resort Deštná se nachází v malebném kraji na pomezí Hostýnských vrchů a Beskyd. Už jen sama půvabná lokalita vábí zájemce o ubytování v okolí Zlína, Vsetína nebo Vizovic. Příjemný pocit z pobytu navrch umocňuje celková atmosféra místa, již má vedle ochotného personálu a bohatého společenského vyžití na svědomí též mocná východní filozofie zvaná Feng Shui. Ve stylu Feng Shui je zde vybavena restaurace a část chatek. Spojením energie prostoru a uživatelů prostoru došlo k vytvoření harmonického prostředí, kde se hosté cítí dobře

Restaurace Resortu Deštná disponuje kapacitou 120 míst (počet míst v salonku 60). Celý interiér je také řešen ve stylu prastaré východní filozofie Feng Shui, jež je založena na dlouhodobém pozorování působení vlivů přírody a vesmíru.

Mírně zvlněný krajinný reliéf a odpovídající terén uspokojí méně i více náročné milovníky turistiky či cykloturistiky. Resort Deštná leží v samém srdci mnoha historicky, kulturně, přírodně či společensky atraktivních míst a objektů. 
 

Vybavení areálu

Areál je kvalitně technicky vybaven, čekají vás živá vystoupení nejrůznějších kapel, koncerty, letní kina či zajímavé přednášky. Pro vodní sporty můžete využít dvou bazénů. Láká-li vás nohejbal či volejbal, je vám k dispozici hřiště s umělým trávníkem. Pro začátečníky i pokročilé je možno domluvit jízdu na koni
 
Parkovací plocha pro karavany je betonová s přívodem elektřiny, vody a odpadu. Je možno přistavit k nim i stanové stříšky.
 

Ubytování v kempu

Pro stany je vyčleněna dostatečně velká zatravněná plocha. Klientům ubytovaným v karavanech a stanech je k dispozici společné sociální zařízení, sprchy a umývárna. Současně mají možnost využít všech nabízených aktivit stejně jako klienti ubytovaní v chatách.

Při ubytování v chatách je možno volit ze čtyř možností dle prostoru a komfortu vybavení. V nabídce jsou chaty původní s kapacitou až 8 osob, chaty standardní s nově rekonstruovanou koupelnou a kapacitou 6 osob a chaty standard Lux – kompletně rekonstruované s kapacitou 5 osob. Všechny chaty disponují vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňkou.

Ve výběru jsou i chaty ve stylu Feng Shui. Tato prastará východní filozofie pracuje s energiemi v prostoru, potlačuje negativní a posiluje pozitivní, pracuje s barvami a materiály s cílem vytvořit útulné místo plné harmonie, ideální k odpočinku.

Provozovatel

Resort & Camp Dešná

Dešná
763 15 Slušovice
Tel.:
+420 577 222 555
Email:
info@resort-desna.cz
WWW:
www.resort-desna.cz
GPS:
49,267975 17,841349
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Jarní příměstský tábor – Boj o přežití

Jarní prázdniny formou příměstského tábora.
Vizovice, Zlínský kraj

Masters of Rock 2023 Vizovice

Příznivci tvrdého rocku mají v kalendáři červeně vyznačený červencový termín pro vizovický festival Masters of Rock.
Vizovice, Zlínský kraj

Festival Vizovické Trnkobraní 2023

Vizovické Trnkobraní se bude konat v tradičním termínu a to 18. – 19. 8. 2023 v areálu likérky Rudolf Jelínek. Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní je světově proslulá soutěž v pojídání švestkových knedlíků.
Vizovice, Zlínský kraj

Pololetní prázdniny v Zoo Zlín – s vysvědčením zadarmo do zoo

Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci: S vysvědčením zadarmo do zoo.
Zlín, Zlínský kraj

Vodní nádrž Všemina

Vodní nádrž Všemina se nachází nad stejnojmennou obcí v Zlínském kraji, v prostředí Vizovických vrchů u obce Všemina. Ke slunění jsou k dispozici travnaté břehy, tenisové kurty. Okolí je vhodné zejména pro pěší výlety a cykloturistiku.
Všemina, Zlínský kraj

Na dostihy do Slušovic

Areál slušovického závodiště patří k nejmladším v české republice. Byl vybudován v roce 1981 pro pořádání rovinných a překážkových dostihů.
Slušovice, Zlínský kraj

Bikerallyová trať Trnava

Lyžařský vlek a část sjezdovky mohou využít příznivci extrémního bikingu v Rekreačním středisku Trnava na Zlínsku. Vlek vyveze jezdce s kolem na kopec, kde zhruba ještě sto metrů nad výstupem z vleku začíná klasická bikerallyová trať.
Trnava, Zlínský kraj

Lyžařský areál Trnava – Luhy

Na úpatí Hostýnsko Vizovických vrchů nedaleko Zlína leží lyžařský areál Trnava (502 m n.m.), který je vhodný pro místní, ale i další nadšence lyžování. Právě díky své poloze nedaleko Zlína je tento areál jako stvořený pro každodenní relaxaci na lyžích či snowboardu.
Trnava, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Sirákov Vsetín

Hotel stojící mezi městy Zlín a Vsetín nabízí ubytování, masáže, whirpool, saunu, relaxaci, odpočinek, turistiku, cykloturistiku, lyžování, běžecké tratě. O vaše chuťové pohárky se postará skvělá vyhlášená kuchyně v čele se specialitami z Hlívy ústřičné.
Vsetín, Zlínský kraj

Café Retro Vizovice

Nové prostory kavárny – restaurace Café Retro ve Vizovicích u Zlína kloubí originální prostředí s výbornou kuchyní a barem. Zároveň je vám k dispozici nadstandardní ubytování za standardní ceny v pěti klimatizovaných pokojích s celkovou kapacitou až 18 lůžek.
Vizovice, Zlínský kraj

Ubytování ve VŠ koleji na náměstí T. G. Masaryka v centru Zlína

VŠ kolej se nachází v blízkosti centra Zlína. Nově rekonstruovaná budova nabízí kvalitní ubytování v buňkách pro 4 osoby. Ubytování pro veřejnost je možné po celý rok. VŠ kolej má k dispozici i 2 jednolůžkové imobilní pokoje.
Zlín, Zlínský kraj

Zámecká čokoládovna Chocolaterie Chapeau ve Vizovicích

Ochutnejte vynikající čokoládové speciality v Zámecké čokoládovně ve Vizovicích. Kromě čokoládových pralinek a figurek chuťovým buňkám zalahodí také horká čokoláda různých příchutí, výborná káva nebo originální poháry.
Vizovice, Zlínský kraj