!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Kemp Resort Dešná – prostor pro zábavu i odpočinek
Kemp Resort Dešná - prostor pro zábavu i odpočinek
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Kemp Resort Dešná – prostor pro zábavu i odpočinek

Kemp nedaleko Zlína disponuje dostatkem prostoru pro pobyt ve stanech, karavanech i chatách. Dokáže se dokonale přizpůsobit potřebám a představám návštěvníků, ať už upřednostňují přírodnější formu noclehu (stany), vlastní zázemí (karavany) či komfort a odpovídající servis (chaty).
Resort Deštná se nachází v malebném kraji na pomezí Hostýnských vrchů a Beskyd. Už jen sama půvabná lokalita vábí zájemce o ubytování v okolí Zlína, Vsetína nebo Vizovic. Příjemný pocit z pobytu navrch umocňuje celková atmosféra místa, již má vedle ochotného personálu a bohatého společenského vyžití na svědomí též mocná východní filozofie zvaná Feng Shui. Ve stylu Feng Shui je zde vybavena restaurace a část chatek. Spojením energie prostoru a uživatelů prostoru došlo k vytvoření harmonického prostředí, kde se hosté cítí dobře

Restaurace Resortu Deštná disponuje kapacitou 120 míst (počet míst v salonku 60). Celý interiér je také řešen ve stylu prastaré východní filozofie Feng Shui, jež je založena na dlouhodobém pozorování působení vlivů přírody a vesmíru.

Mírně zvlněný krajinný reliéf a odpovídající terén uspokojí méně i více náročné milovníky turistiky či cykloturistiky. Resort Deštná leží v samém srdci mnoha historicky, kulturně, přírodně či společensky atraktivních míst a objektů. 
 

Vybavení areálu

Areál je kvalitně technicky vybaven, čekají vás živá vystoupení nejrůznějších kapel, koncerty, letní kina či zajímavé přednášky. Pro vodní sporty můžete využít dvou bazénů. Láká-li vás nohejbal či volejbal, je vám k dispozici hřiště s umělým trávníkem. Pro začátečníky i pokročilé je možno domluvit jízdu na koni
 
Parkovací plocha pro karavany je betonová s přívodem elektřiny, vody a odpadu. Je možno přistavit k nim i stanové stříšky.
 

Ubytování v kempu

Pro stany je vyčleněna dostatečně velká zatravněná plocha. Klientům ubytovaným v karavanech a stanech je k dispozici společné sociální zařízení, sprchy a umývárna. Současně mají možnost využít všech nabízených aktivit stejně jako klienti ubytovaní v chatách.

Při ubytování v chatách je možno volit ze čtyř možností dle prostoru a komfortu vybavení. V nabídce jsou chaty původní s kapacitou až 8 osob, chaty standardní s nově rekonstruovanou koupelnou a kapacitou 6 osob a chaty standard Lux – kompletně rekonstruované s kapacitou 5 osob. Všechny chaty disponují vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňkou.

Ve výběru jsou i chaty ve stylu Feng Shui. Tato prastará východní filozofie pracuje s energiemi v prostoru, potlačuje negativní a posiluje pozitivní, pracuje s barvami a materiály s cílem vytvořit útulné místo plné harmonie, ideální k odpočinku.
Zobrazit více

Provozovatel

Resort & Camp Dešná

Dešná
763 15 Slušovice
Tel.:
+420 577 222 555
Email:
info@resort-desna.cz
WWW:
www.resort-desna.cz
GPS:
49,267975 17,841349
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
7.7.
10.7.
Masters of Rock 2022 Vizovice

Masters of Rock 2022 Vizovice

Vizovice, Východní Morava
19.8.
20.8.
Festival Vizovické Trnkobraní 2022

Festival Vizovické Trnkobraní 2022

Vizovice, Východní Morava
26.8.
28.8.
Barum Czech Rally Zlín 2022

Barum Czech Rally Zlín 2022

Zlín, Východní Morava
1.8.
5.8.
Příměstský Cyklotábor v okolí Zlína

Příměstský Cyklotábor v okolí Zlína

Zlín, Východní Morava
Vodní nádrž Všemina

Vodní nádrž Všemina

Všemina, Východní Morava
Na dostihy do Slušovic

Na dostihy do Slušovic

Slušovice, Východní Morava
Bikerallyová trať Trnava

Bikerallyová trať Trnava

Trnava, Východní Morava
Lyžařský areál Trnava – Luhy

Lyžařský areál Trnava – Luhy

Trnava, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí