Úvod > Co chcete dělat? > Tábořiště U Kouzelníka v Kácově
Ubytování

Tábořiště U Kouzelníka v Kácově

Na pravém břehu řeky za jezem v Kácově, najdete vodácký kemp "U Kouzelníka". Mimo ubytování vám zde zapůjčí loď, úschovají bagáž nebo zprostředkují vystoupení kouzelníka. V prostoru kempu je možnost parkování automobilů a přívěsů.
Tábořiště na břehu řeky Sázavy nabízí plochu pro stany, možnost ubytování v obytných buňkách i parkování. V kempu jsou k dispozici sprchy, široký sortiment občerstvení (snídaně, uzeniny, v plné sezoně grilovaná kuřata, řízky, langoše, smažený sýr, hamburgery,...). Provozovatelé spolupracují s renomovanými půjčovnami lodí a raftů.

Díky poloze přímo na pravém břehu řeky (přímo pod kácovským jezem, kde je možnost koupání) a díky několika nízkým výstupům z řeky na pravý břeh (snadný výstup pro lodě) je vyhledávaným vodáckým tábořištěm. Tábořiště je určeno nejen vodákům, oblibu si našlo též u turistů, cyklistů i pěších poutníků.

Nabízí se zde možnost zapůjčení lodí, úschovy zavazadel i zprostředkování vystoupení kouzelníka. V prostoru kempu je možnost parkování automobilů a přívěsů. Tábořiště se nachází v blízkosti lesa, v těsné blízkosti vlakové zastávky „Kácov – zastávka“.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Hubertus Kácov

Pivovar Hubertus Kácov

Kácov, Středočeský kraj
Hotel a sportovní středisko Kácov

Hotel a sportovní středisko Kácov

Kácov, Středočeský kraj
Ubytování ná hájence Malovidy

Ubytování ná hájence Malovidy

Rataje nad Sázavou, Středočeský kraj