!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Kavka Foto Atelier
Životní styl

Kavka Foto Atelier

Kavka Foto Atelier v Míšeňské ulici je místem, které zprostředkovává jedinečný pocit autentičnosti při focení ve stylovém oblečení z konce 19. a počátku 20. století. Výsledné fotografie jsou ihned k dispozici.
Kavka Foto Atelier vznikl v roce 2013 paní Marinou, která je nejen skvělá fotografka, ale i kostymérka, kadeřnice a make-up artistka.

Zákazník si po vstupu do fotoateliéru vybere z nepřeberného množství kostýmů, které se upravují do výsledné podoby až na těle, a tak padnou naprosto každému. Na výběr jsou i kostýmy pro děti. Poté jsou ženy namalovány, učesány, ozdobeny šperky. Muži si vyberou vázanku. Nechybí ani rekvizity a to v podobě klobouků, dýmek, foťáků, paraplíček atd.

Po krátkém fotografování následuje oddych s šálkem voňavé kávy. Vybrané fotografie jsou tištěné na fotopapír, který je adjustovaný na kartonáž. Výsledný vintage efekt, který zaručuje autenticitu, je dosažen speciálním ručně vyrobeným kávovým filtrem.

Celý proces od přípravy až po finální dodání fotografií trvá pouhých 20 minut.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 10. 2019