!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Na šlapací káry do Stromovky
Zážitky

Na šlapací káry do Stromovky

Půjčovna šlapacích kár pro dospělé i děti v ČR s pevnou otevírací dobou a s volným ježděním v přírodním parku Stromovka v Praze. Jezdit mohou všichni téměř bez omezení věku.
Pro nejmenší děti jsou připraveny dětské sedačky za řidiče zdarma. Helmy pro děti si můžete přinést vlastní nebo vám helmu zdarma zapůjčíme.

K zapůjčení šlapací káry stačí předložit občanský průkaz, zálohy se nevybírají. Přijímáme platby poukázkami (Sodexo, Cheque Dejeuner, EdenRed atd.). Jízdu není nutné rezervovat předem. Pro větší skupiny (více jak 10 lidí) a o víkendu rezervaci doporučujeme alespoň jeden den předem na kontaktnim telefonu 774 492 211.

Půjčovna je otevřena v objektu letního kina u restaurace Pražan - vstup ze Stromovky u Výstaviště, 30 m od konečné zastávky tramvají.

Chcete si jízdu na šlapacích kárách zkusit i na jiném místě než ve Stromovce? Vyzkoušejte jediněčný zážitek z jízdy po břehu Lipenské přehrady, z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou, z Nymburka do Poděbrad nebo u nově vznikajícíh jezer na severu Čech. A pokud přece jenom chcete zůstat v Praze, můžete zažít krásu míst, které znáte, úplně novým způsobem. Horní Šárka, Prokopské údolí, okolí Hostivařské přehrady a další místa v Praze ám ukážou svoji novou tvář. Neváhejte a informujte se na tel. 737 917 585.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020