Úvod > Co chcete dělat? > Kajaková škola na Jizeře
Zážitky

Kajaková škola na Jizeře

Parádní zážitek na vlnách, to je jízda na kajaku. Kajak letí, kajak je in. Kdo nejel na kajaku, není správný outdoorák. Kajak má své výhody: jste v něm sami, můžete na něm sjet mnohem divočejší vodu než v otevřené kánoi, a v případě otočení můžete eskymovat. Kajak je IN!
Naše Kajaková škola je plná zážitků. Klade si za cíl pobavit a také naučit vás základní dovednosti jízdy na kajaku, což jsou: jízda vpřed a vzad, zatáčení, otáčení, závěs, nájezd a výjezd do proudu a do vracáku a přejezd. Součástí je také bezpečnostní blok s nácvikem sebezáchrany a vysvětlení bezpečnostních pravidel.

Na peřeji Paraplíčko jsou celoročně vhodné podmínky pro výuku, a proto vás srdečně zveme do nádherného údolí Jizery nad Železným Brodem. Věnovat se vám budou naši profesionální instruktoři s mezinárodní licencí pro výuku na divoké vodě. Žádný strach, nenechají vás utopit, ale ani se jen tak plácat. Budou vám vše vysvětlovat krok za krokem, budou kolem vás neustále kroužit, ukazovat, jak co provést a budou si to s vámi užívat!
Vodní elektrárna Spálov

Vodní elektrárna Spálov

Semily, Liberecký kraj
Lamatreking

Lamatreking

Železný Brod, Liberecký kraj