Úvod > Co chcete dělat? > Kajaková škola

Kajaková škola

Letní sporty
Toužíte poznat svět divoké vody? Nemáte známé, kteří by se vám věnovali? Nemáte vodácké vybavení, a vlastně ani nevíte jak na to?! Právě pro vás je určena naše KAJAKOVÁ ŠKOLA.
  • Patnáct lekcí (2 × týdně 17 – 19 hod.) vám umožní naučit se techniku pádlování, strategii jízdy na divoké vodě, nezbytné základy vodní záchrany, případně i výuku eskymáckého obratu.
  • Záruka kvalitního výcviku se zkušenými lektory, aktivními závodníky ve vodním slalomu.

Hlavní náplní naší práce je organizování vodáckých zájezdů v Čechách i ve světě.

Proto jsme do této kategorie zařadili veškeré námi pořádané vodácké akce. Nabídka je velice pestrá od půldenních programů, přes dvou až pětidenní akce ve vodácky zajímavých oblastech.

Z outdoorových a adrenalinových programů, pořádaných naší společností, jsme pro skupiny studentů sestavili exkluzivní vícedenní programy nabité sportem, dobrodružstvím i zábavou. V průběhu programů mají účastníci možnost vyzkoušet si rozmanité druhy outdoorových disciplín, od poznávání a překonávání svých vlastních hranic až po různé formy teamové spolupráce. Studenti tak intenzivně prožívají každý den, aktivně se podílí na průběhu programu a odnášejí si hluboké a krásné zážitky na celý život. Veškeré aktivity jsou natolik bezpečné, že se jich mohou zúčastnit i úplní začátečníci. Pro zdatnější účastníky je možné programy úměrně přizpůsobovat. Nabízíme i mnoho dalších sportovních či kulturních projektů, které je možné podle zaměření nebo přání klientů kombinovat.
 

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 8. 2019