Úvod > Co chcete dělat? > JumpArena Zličín Praha
Letní sporty

JumpArena Zličín Praha

Obrovský prostor plný atrakcí ke skákání a jumpingu najdete v Praze na Zličíně. Skákat zde mohou děti i dospělí. Nejde jen o klasické trampolíny, ale skákání zde vás určitě bude bavit.
Můžete si zahrát dodgeball, což je vybíjená okořeněná o skákací trampolíny, díky kterým se můžete odrážet a vyhýbat soupeřovým trefám míčem. BigAirBag je skvělá příležitost pro nadšence skákání z výšek. Je pod vámi připravený měkký dopad. Než však dopadnete, užijete si pocit stavu beztíže. Atrakce Battle beam vás otestuje zda umíte bojovat a zároveň udržet rovnováhu.

Na Slackline si zahrajete na provazolezce s bezpečným dopadem do měkkého. Na Twistladder atrakci polezete po žebřících nahoru i dolů. Na Bungee run vám upevní kolem pasu lano a vy se snažíte běhat co nejdále, přičemž lano vás táhne zpět.

Zahrát si můžete Living Table Footbal – klasický stolní fotbálek, ovšem postavičkami a hráči budete vy a vaše parta. Ke zdolávání výšek je určena Tower-Pyramida. Neváhejte a vydejte se sem za zábavou a sportem.

Aktivity v okolí

Motokáry CMK Zličín

Motokáry CMK Zličín

Praha 5, Praha
Pitland

Pitland

Praha-Zličín, Praha
JumpPark Zličín

JumpPark Zličín

Praha 5, Praha