Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy jógy v centru Zlína
Životní styl

Kurzy jógy v centru Zlína

Kurzy i samostatné lekce jógy na Orlovně v centru Zlína, Malenovicích, Jižních svazích, Želechovicích a Vizovicích. Cvičí se v dopoledních i odpoledních hodinách. Přijďte na sobě pracovat.
Naučte se pomocí jógy ovládat životní energii, své tělo, mysl a emoce. Poznejte sami sebe a pokuste se dosáhnout harmonie se svým "Já". Kurzy jógy zahrnují nejen fyzické cvičení, ale i práci s energií, relaxaci, koncentraci a meditaci. Pravidelným cvičením dosáhnete posílení imunity, formování těla a celkové harmonie.

Skladbu ásán v jednotlivých lekcích přizpůsobuji fázi Luny a jejího postavení ve zvěrokruhu, čímž se posilují účinky cvičení. Cvičitelka Miroslava Boucová využívá jejího vlivu na konkrétní části organismu – ve vhodné dny zařazuje do lekcí také oční jógu, jógu rukou a reflexní terapii.

Nepotřebujete žádnou registraci ani rezervaci – stačí se rozhodnout a přijít si lekci jógy vyzkoušet. S sebou si vezměte pohodlné sportovní oblečení a podložku na cvičení. Ta není potřeba na Orlovně ve Zlíně, kde jsou k dispozici podložky erární. Vhodná (ale ne nezbytná) je též deka, kterou se můžete přikrýt během relaxace nebo ji použít jako "polštářek" pod hýždě během pránájámy. Boty nepotřebujete – cvičí se bosky nebo v ponožkách.

Místa cvičení:
  • Orlovna (naproti MHD Školní)
  • Jižní svahy – Astra (ul. Družstevní)
  • Malenovice (11. ZŠ a Sokolovna)
  • Želechovice – ZŠ (klubovna)
  • Vizovice – Orlovna

Ubytování a restaurace v okolí

Bůrger

Bůrger

Zlín, Zlínský kraj
Potrefená Husa Zlín

Potrefená Husa Zlín

Zlín, Zlínský kraj