!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Jízdárna Zámek Skalice - ideální místo pro odpočinek

Jízdárna Zámek Skalice - ideální místo pro odpočinek

Letní sporty
Jízdárna nabízí celoročně pro jednotlivce, skupiny, ale i rodiny s dětmi výuku jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé pod odborným dohledem. Pro děti i dospělé možnost rybolovu na soukromém rybníčku. Celý komplex je napojen na cyklo a jezdecké stezky.
Nabízíme:
  • Hodinové nebo celodenní koňské vyjížďky krásnou šumavskou přírodou, víkendové kurzy, krytou jízdárnu, jízdy kočárem.
  • Rybaření na našem rybníku, prodej nástražných rybek, grilování, široká možnost výletů a jiných aktivit (lyže, cyklostezky, fotbalové hřiště, vodáctví, pěší turistika, hrady a zámky, houbaření apod.). V dosahu golfová hřiště, sauna, bazén, tenis, dráha pro kolečkové brusle. Areál je napojen na koňskou stezku i cyklostezku.
  • Konferenční služby až pro 50 účastníků s cateringem, oslavy, školení, přednášky apod. Zázemí disponuje vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením se sprchou, kanceláří i krbem. Zámecká kaple je využívána pro svatební obřady.
  • Ubytování v plně vybavených zámeckých apartmánech, možnost stanování s novým sociálním zařízením, grilování, klubovna s kuchyní a malým občerstvením.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019