Úvod > Co chcete dělat? > Jízda kočárem na Staroměstském náměstí v Praze
Letní sporty

Jízda kočárem na Staroměstském náměstí v Praze

Zažijte neopakovatelnou romantickou vyjížďku centrem Prahy v historickém kočáru taženém párem krásných koní. Jízda kočárem je něco nezapomenutelného, zvláště jedná-li se o projížďku v historickém centru hlavního města.
Chystáte se navštívit Prahu? Krásným zážitkem je jízda v kočáře ulicemi a náměstími Starého Města. Užijte si romantickou trasu po Praze kočárem taženým dvouspřežím ušlechtilých koní. Naše společnost se zabývá vyhlídkovými jízdami po Praze historickým kočárem a jeho pronájmem na svatební či jiné oslavy a podobně.

Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka, proto se plně orientujeme na jeho potřeby a požadavky. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální. Na základě charakteru akce jsme schopni doporučit a zajistit atraktivní trasu cesty, tak aby jste byli maximálně spokojeni.
 

Info o pražských kočárových koních

Koně nejen na Staroměstském náměstí vozí zájemce z řad turistů na několika různých trasách, které vedou výhradně po rovině. Kočár vážící přibližně 300 kg je tažen dvěma koňmi a může se v něm vézt maximálně pět lidí. Koně tahají téměř výhradně v kroku, pouze křižovatky projíždí klusem, aby nebrzdili provoz. Kováni jsou plastovými podkovami či podkovami s pásem gumy pod patkami, které tlumí nárazy.