!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Jezdecká školka Popelka – jezdecké kurzy pro děti
Letní sporty

Jezdecká školka Popelka – jezdecké kurzy pro děti

Jezdecká školka Popelka v Pelejovicích nedaleko Českých Budějovic nabízí svezení na koni, jezdecké lekce a kurzy pro děti již od 3 let. Děti se zde hravou formou seznámí s chováním koní, péčí o ně i bezpečnostními zásadami při pohybu kolem nich.

Jezdecká školka Popelka nabízí rodinné prostředí jihočeského statku nedaleko Českých Budějovic, individuální přístup a mnohaleté zkušenosti s výcvikem dětí i dospělých. Krytá jízdárna nabíc zaručuje celoroční provoz.

Voltižní cvičení na koňském hřbetě děti naučí prvním jezdeckým základům. Starší a zkušenější se postupně mohou zdokonalovat v jezdeckých dovednostech v sedle. Samozřejmostí je práce s koňmi ze země formou přirozené komunikace.

Výuka probíhá v kruhové pískové jízdárně formou kurzů, které jsou cenově zvýhodněné nebo je možné absolvovat jednorázové lekce či rekreační povožení podle dohody. K dispozici je také krytý prostor, kde mohou lekce probíhat i za špatného počasí a v zimě.

Jezdecká školka Popelka pořádá různé akce pro děti (Mikulášská, Dětský den) a možnost pobytů dětí u koní.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinný pivovar Bukovar

Rodinný pivovar Bukovar

Dolní Bukovsko, Jižní Čechy
Pension a restaurace Beseda ve Veselí nad Lužnicí

Pension a restaurace Beseda ve Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy
Hotel Lucia ve Veselí nad Lužnicí

Hotel Lucia ve Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy