!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna lodí Surfsport - jednodenní výlety po řece Vltavě

Půjčovna lodí Surfsport - jednodenní výlety po řece Vltavě

Letní sporty
Půjčovna kompletního vybavení a odvoz na místo startu nebo transport osob i lodí z cíle plavby. Českokrumlovský Surfsport zajišťuje také jedno a vícedenní výlety na řece Vltavě.
Nabízíme jednodenní i vícedenní výlety na raftech a lodích po řece Vltavě v kterékoli její části (Vyšší Brod, Rožmberk, Český Krumlov, Zlatá Koruna a Boršov nad Vltavou). Půjčujeme rafty (4-6 osob), kanoe (2 osoby). Přepravíme vás na místo startu nebo z místa cíle plavby. Pro skupiny, dále mimo sezónu a v případě nepříznivého počasí, poskytujeme slevy. V ceně plavby je zahrnuto půjčení lodě, raftu, pádel, plovacích vest, vodotěsného obalu mapy a doprava.

Naše půjčovna lodí v Českém Krumlově sídlí nad jezem pod zámkem (U Jelení lávky), kde vám zajistíme převážně jednodenní výlety pro turisty. Lodě a rafty na vícedenní výlety vám přivezeme na předem dohodnuté místo. Zajišťujeme kompletní servis pro vodáky (odvezeme vás na místo startu a přivezeme Vás s cíle plavby). Poradíme kde je nejlepší začít a kde ukončit plavbu.
 

 

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019