Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Frankův Dvůr – relaxace uprostřed přírody
Hotel Frankův Dvůr - relaxace uprostřed přírody
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Hotel Frankův Dvůr – relaxace uprostřed přírody

Hotel Frankův Dvůr je jako stvořený pro relaxační, sportovní nebo pracovní pobyty a splní veškerá vaše očekávání. Až se před vámi najednou objeví uprostřed malebné krajiny jižních Čech, obklopen lesy a rybníky, pomyslíte si nejspíš, že takových koutů už u nás moc není.
Úžasná poloha hotelového komplexu Frankův Dvůr nacházejícího se mezi soustavou přírodních rybníků umožňuje svým návštěvníkům ojedinělou atrakci – rybaření přímo ve dvou rybnících, které jsou nedílnou součástí hotelu. Přímo před letní terasou se nachází dětské prolézačky, pískoviště a minigolf.

Ubytovat se můžete v jednom z 10 mezonetových pokojů, kde jsou vždy 2 pevná lůžka a 1, 2 nebo dokonce 3 přistýlky v podobě rozkládacího gauče nebo křesla, což ideálně vyhovuje i početnějším rodinám s dětmi nebo skupinám přátel, případně spolupracovníků. V koupelnách jsou prostorné moderní sprchové boxy (některé mají i hydromasážní vanu) a sociální zařízení. Nejen pro víkendové pobyty je vyhledávaný tzv. bungalov, což je samostatně umístěná část hotelu, kde mají hosté k dispozici dvě ložnice a navíc prostorný obývací pokoj a kuchyňku. Součástí je samozřejmě koupelna se sociálním zařízením a před vchodem do bungalovu vás čeká příjemné posezení s výhledem na rybník.

K příjemné atmosféře přispívá i možnost relaxace v hotelovém wellness. K dispozici je bazén s mořskou vodou, whirpool s hydroterapeutickou masáží a sauna. Po předchozí domluvě si také můžete objednat některou z nabízených masáží, k dispozici je i kosmetické ošetření.

Hotel Frankův Dvůr patří mezi ubytovací zařízení, která se v zahraničí označují jako „baby friendly“, tedy přátelská k dětem. Poznáte to hned při příjezdu do hotelového komplexu, v němž je dětem vyhrazen velký prostor s pískovištěm, důmyslnými prolézačkami, skluzavkami a lanovými můstky.

Hotel má dvě samostatnérestaurace A la carte, kuřáckou s kapacitou 56 míst a možností podávání pokrmů grilovaných na lávovém kameni či možností uspořádání soukromých akcí s vlastním grilováním a letní terasou pro 40 osob, a nekuřáckou (snídaňovou) hotelovou restauraci s kapacitou 44 míst. Domácí atmosféru celého hotelového zařízení dotváří tradiční česká kuchyně.

Provozovatel

Hotel Frankův Dvůr

Jemčinská 125/IV
377 01 Jindřichův Hradec
Tel.:
+420 777 996 666
Tel.:
+420 777 995 555
Email:
info@frankuv-dvur.cz
WWW:
www.frankuv-dvur.cz
GPS:
49,152570 15,007790
 
 

Vstupné

Cena: 2 100 Kč

Poznámka:2lůžkový pokoj pro 2 osoby: 2 100 Kč/2 osoby. Minigolf – 1 hůl a míček: 90 Kč/hod. Sauna: 99 Kč/osoba. Whirlpool: 399 Kč/40 min (1-6 osob).

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restro

Restro

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
Hotel Florian Palace

Hotel Florian Palace

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
Restaurace Černej pták

Restaurace Černej pták

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
Restaurace Udírna

Restaurace Udírna

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj