Úvod > Co chcete dělat? > Gurmánská turistika > Jean Paul´s Restaurant v Brně
Gurmánská turistika

Jean Paul´s Restaurant v Brně

Restaurace o třech patrech si vyrábí vlastní těstoviny, spaghetti připravují v parmazánovém bochníku a vinotéku mají plnou skvělých italských, moravských a španělských vín. Správná volba, když máte chuť na čerstvé ryby, mořské plody, italské krémové risotto nebo velké obědové saláty.
Příběh Jean Paul's se začal psát v roce 2014, kdy byla „spuštěna na vodu“ naše vlajková loď, restaurace v Běhounské ulici. V rámci našich častých cest do zahraničí jsme poznali mnoho zemí a originální kuchyně některých z nich nám prostě učarovala. Naším cílem tak už od začátku bylo, a stále zůstává, zprostředkovat tyto jedinečné chutě strávníkům v našem rodném Brně. Spolupracujeme s pečlivě vybranými dodavateli surovin ze zemí, jejichž kuchyni vaříme, zejména z Itálie, Švýcarska nebo Rakouska. Mnoho z těchto surovin je s láskou vyráběno tradičními postupy s vysokým podílem lidské práce, které si nesmírně vážíme.

Každý den mezi 11. a 14. hodinou si u nás můžete vybrat z více než 20 druhů jídel, včetně polévky, za zvýhodněnou cenu. Vlajková loď naší flotily, která kotví na strategickém místě mezi náměstími Svobody a Jakubským náměstím. Denně se můžete těšit na více než 50 druhů jídel z naší stálé nabídky, 250 druhů vín, výběrovou italskou kávu, čerstvé dezerty, ale i doplňkový prodej lahůdek a čas od času také zajímavý program.

Postupem času jsme pod hlavičkou Jean Paul's otevřeli další restaurace a vytvořili také koncept bister, kterým se snažíme vyvrátit mýtus, že rychle připravené jídlo nemůže mít vysokou úroveň. Ve všech našich bistrech používáme stejné suroviny a vaříme podle stejných receptur jako v našich restauracích.


Další pobočky Jean Paul's

Vůbec první bistro Jean Paul's najdete ve food courtu obchodního centra Campus Square v těsném sousedství univerzitního kampusu a bohunické nemocnice. Ať už jste si k nám odskočili z nákupu, přednášky, nebo vyšetření, tak vás hladové odejít nenecháme, a to každý všední den mezi 10. a 20. hodinou, o víkendech pak od 10 do 18 hodin.

Nechcete se zdržovat chystáním snídaně doma, nebo si potřebujete z kanceláře odskočit na rychlý oběd? Pak je tu pro vás naše třetí bistro ve Spielberk Office Centre. Vychutnejte si moderní gastronomii v moderních prostorách nejvíc sexy kancelářského komplexu v Brně, a to každý pracovní den od 7:00 do 15:30 hodin.

V pořadí druhá restaurace se nachází v rychle se rozrůstajícím areálu Technologického Parku Brno v Králově Poli, v těsné blízkosti tramvajové smyčky. Najdete v ní otevřenou kuchyni, 80 míst k sezení v prosvětleném interiéru vnitřní části a dalších 30 míst na letní terase s výhledem na jezírko. Den zde můžete začít snídaní, kterou vám připravíme již od 7:30, pokračovat můžete výběrem jednoho z více než 20 jídel z poledního menu nebo čerstvě připraveným dezertem s výběrovou italskou kávou.

V pořadí už třetí restauraci najdete v samotném srdci Brna v místě, kde čerstvé suroviny už po staletí hrají prim. Tím místem je Zelný trh a Jean Paul's na tuto tradici navazuje například vlastní výrobou těstovin nebo prodejem poctivé řemeslné zmrzliny. Sídlí na nároží Zelného trhu a Radnické ulice a zastavit se můžete jak na jedno z více než 20 jídel z poledního menu, tak na výběrovou italskou kávu a dezert nebo večeři à la carte doplněnou sklenkou pečlivě vybraného vína. Z nedostatku místa nemusíte mít obavy, vybrat si můžete jedno z téměř stovky míst ve dvou podlažích uvnitř, případně se uvelebit na naší letní zahrádce s výhledem na Zelný trh, či Starou radnici.

Česko-německé vztahy

Výstava se věnuje vývoji a proměně česko-německých politických vztahů mezi léty 1989 a 1997. Ukazuje komplikovanost vzájemných jednání a hledání kompromisu mezi minulostí, přítomností a budoucností.
Brno, Jihomoravský kraj

Julia Kručak

Pohled do života rodiny, kterou spojuje vzájemné pouto, úcta k tradicím i živelná radost ze všeho krásného a radostného. To vše pak v konfrontaci s bolestnou zkušeností ohrožení národa.
Brno, Jihomoravský kraj

Velikonoční vlak do neznáma 2023

Velikonoční vlak do neznáma, plný dobrodružství a skvělých lidí, kteří pátrají po dobrodružství.
Brno, Jihomoravský kraj

Festival Serial Killer – Mezinárodní festival seriálů v Brně

Festival Serial Killer nabízí premiéry těch nejkvalitnějších seriálových novinek z celé Evropy. Pátý ročník se koná od 19. do 24. září 2023 v Brně!
Brno, Jihomoravský kraj

Palác šlechtičen v Brně

Jednou ze stálých expozic Moravského zemského muzea v Brně je Palác šlechtičen. Od roku 2022 jsou zde k vidění stálé expozice Loutkářské umění a Tradiční kultura na Moravě v zrcadle času.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Úniková hra v centru Brna

Zábavná úniková hra pro 2-5 lidí, jedinečná svého druhu. Zažijte dobrodružství při řešení zmiznutí agenta pracujícího pro Americkou tajnou službu. Ve své kanceláři Vám zanechal stopy, které Vás dovedou k řešení záhad utajované Oblasti 51. Ale pozor! Máte jenom 60 minut. Dokážete to?
Brno, Jihomoravský kraj

Náměstí Svobody v Brně zvané Svoboďák

Největším a zároveň nejstarším brněnským náměstím je náměstí Svobody. Je místem mnoha kulturních akcí a setkávání.
Brno, Jihomoravský kraj

Skácelova kašna na náměstí Svobody v Brně

Kašna na náměstí Svobody představuje objekt s roštem o průměru 15 m, na kterém jsou uvedeny básníkovy verše s tematikou vody. Byla postavena podle návrhu architektonického studia Ateliér Kuba a Pilař roku 2006.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Lokál U Caipla v Brně

Vychutnejte si pečlivě ošetřené pivo a čerstvě navařené domácí jídlo. Pivo čepují nejkratší cestou z tanku do půllitru a zůstává čerstvé až do posledního loku.
Brno, Jihomoravský kraj

Element Restaurant & Bar v Brně

Element v sobě kloubí prvotřídní gastronomii a koktejly. Za jejich světem inspirovaným menu z lokálních surovin stojí zcestovalý šéfkuchař Tomáš Reger, který nasbíral gastronomické zkušenosti z celého světa, a jeho jídlo doplňují drinky od barmanského šampióna Jana Lišky.
Brno, Jihomoravský kraj

Unikátní brněnský Bar, který neexistuje

Parádní bar, který má otevřeno stylově jen večer a v noci. Místo, kde je host na prvním místě .
Brno, Jihomoravský kraj

Penzion Dvořákova

Penzion Dvořákova je situován přímo do prostřed centra brněnské metropole. Je ideálním výchozím bodem pro shlédnutí krásy města, památek i návštěvu okolních restaurací a barů. Ubytují vás v jednolůžkových až třílůžkových pokojích a dvou různých apartmánech s vlastním sociálním zařízením.
Brno, Jihomoravský kraj