Úvod > Co chcete dělat? > Otakarova farma Samotoč a apartmány Kozákov
Otakarova farma Samotoč a apartmány Kozákov
"> "> Farma - Aparmány Kozákov "> Celý den na slunícku unaví každého "> I krávy mají své dny "> Naše nejfotogenictejší ovce "> Nový prírustek "> Odpolední šlofík "> Od mámy chutná nejlíp
+ Přidat foto

Otakarova farma Samotoč a apartmány Kozákov

Zážitky
Otakarova farma Samotoč a apartmány Kozákov vám nabízí příjemnou dovolenou, strávenou na rodinné farmě přímo v srdci Českého ráje. Přijeďte se podívat, jak vypadá život na farmě! Vraťte se se svými dětmi do dětských let a navštivte nás.
Poznejte, jak si žijí krávy, co ve volném čase dělají ovce a kolik kůzlat se na farmě tento rok narodilo! Kdy jste si naposledy pochovali králíka, a nebo prohnali slepice?

Na Otakarově farmě pod Kozákovem najdete více než 6 druhů domácích zvířat. Králíky, kozy, ovce, kachny... a především plemeno skotu Highland, které je v Čechách vzácné. Všechna  zvířata jsou zvyklá na kontakt s lidmi a mnoho z nich ocení vaši blízkost a krmení z ruky. Děti, na které uvidíte přímo z apartmánů, mohou trávit čas se zvířaty po celou dobu pobytu na farmě – to je jeden z hlavních důvodů, proč se sem hosté rádi vracejí.

Každoročně sem přijíždí turisté z celého světa, kteří oceňují nekonečné možnosti sportovního i kulturního vyžití této lokality po celý rok.
 

Samotoč na farmě

Velmi zajímavé a nevšední místo na farmě je Samotoč, kde si návštěvníci mohou sami natočit nápoje, většinou se jedná o pivo a malinovku, a dokonce v ledničce najdou nějaké to občerstvení, např. špekáčky na opečení apod. Placení probíhá poté dle ceníku do průhledné krabičky, která je pro tento účel určena. Uprostřed tohoto prostoru se nachází ohniště a k zapůjčení slouží též kusy kožešiny na zahřátí. Příjemné posezení ocení nejen místní a turisté, ale též cyklisté a nadšenci s vypůjčenými koloběžkami. Majitelé farmy zde příležitostně pořádají akce pro zájemce, konaly se zde například oslavy konce roku 2015 a vítal se rok 2016.
 

Apartmány Kozákov

Inspirované rakouskými penziony, naše útulné a plně vybavené apartmány svádí k tomu, aby se v nich člověk pěkně rychle zabydlel. Ať už chcete přijet s přáteli, s rodinou nebo na romantický víkend, jsme tu pro vás a připraveni snad na vše. Všichni hosté mohou užívat také další zařízení jako je grilovací terasa, jedinečný bazén s mořskou vodou a především nenapodobitelné prostředí přilehlé ekologické farmy.

Apartmány pro 4 nebo 5 osob mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, ložní prádlo a připojení k internetu. Cena za jeden apartmán na jednu noc bez stravování činí 1800 Kč při minimální délce pobytu 2 noci. Celkem se do třech samostatných apartmánů vejde až 13 hostů a všichni mají k dispozici plně vybavené kuchyňské kouty. Je možné si předem domluvit snídani.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinný penzion Světlá

Rodinný penzion Světlá

Slaná, Český ráj
Apartmán Sedmihorské léto

Apartmán Sedmihorské léto

Karlovice, Český ráj
Vinný sklípek v Českém ráji

Vinný sklípek v Českém ráji

Mírová pod Kozákovem, Český ráj
Hotel Obecní dům v Semilech

Hotel Obecní dům v Semilech

Semily, Český ráj