Úvod > Co chcete dělat? > Jarmila Beranová - Pastelový svět

Jarmila Beranová - Pastelový svět

Zážitky
Prožitkové semináře automatické kresby, harmonizační obrazy, vydané knihy a CD pro děti i dospělé. Seznámíte se s pojmem automatická kresba a jejím použitím jako terapie i diagnózy, prožijete vizuální meditace, niterný pocit kreslení skrytého přání.
Automatická kresba je jemný a bezbolestný prostředek k pozitivní proměně vašeho života, vnímání sebe sama i druhých. Pomocí speciálního cvičení a automatické kresby - jako dvou jedinečných neverbálních technik objevíte naplno svůj potenciál vnitřní síly, tvořivosti a schopnosti sdílet i naslouchat.

Co vám mohu dále nabídnout?
  • Léčivé obrazy tvořené automatickou kresbou
  • Čakrová harmonizace dle diagnostiky automatickou kresbou, ošetření reiki s krystaloterapií (energie kamenů)
  • Výklad karet (včetně karet andělů z Atlantidy, "Barevná diagnóza" a další dle přání)
  • Poradenství
  • Přednášková činnost, na objednávku i semináře mimo Prahu.
  • Osobní obrázek a mandala "na míru" (pouze na objednávku) na základě data narození s přihlédnutím k astrolog. a numerolog. aspektu v přímém energetickém napojení včetně čakrového rozboru zjištěného automatickou kresbou.

Motto: "Myšlenky, které si zvolíme, jsou nástrojem, kterým malujeme na plátno svého života."


Jarmila Beranová, původní profesí výtvarnice, se zájmem o ezoterní vědy, psychologii a alternativní medicinu. Po několikaletém studiu přírodního léčení, psychoterapie a práce s energií, dostává se náhle dosavadní výtvarná činnost do vyšších dimenzí a nabývá hlubšího smyslu. Spojuje vyšší vnímání duše s tvůrčí energií..., je autorkou úspěšných knih a CD pro děti a dospělé.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019