!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Surfcentrum u Milana - windsurfing a jachting na vodní nádrži Rozkoš
Letní sporty

Surfcentrum u Milana - windsurfing a jachting na vodní nádrži Rozkoš

Nabízíme aktivní pobyty u východočeského moře, které má rozlohu 1176 ha. Máte rádi pohodu letních dnů u vody, ke které patří slunce, voda, čistý vzduch a adrenalinové sporty (windsurfing, kitesurfing a jachting)? Pak zamiřte do Surfcentra s tábořištěm na Rozkoši!
Přijeďte vyzkoušet do našeho Surfcentra "U Milana" windsurfing, jachting, kitesurfing a rybaření.  Naše Surfcentrum sídlí u  vodní nádrže Rozkoš. Ubytování nabízíme ve vlastním zařízení s půjčovnou, školou a občerstvením. Dále si můžete užít projíždky v kočáru taženým koňmi nebo si zahrát ve víceúčelové sportovní hale nebo na tenisových kurtech. Nově poskytujeme v našem tábořišti přípojky elektrického proudu.
 
V naší škole pořádáme kurzy pro začátečníky i pokročilé. Systém výuky je rovnoměrně rozdělen do teoretické a praktické části, obě lze dle potřeby měnit. Teoretická část zahrnuje základní seznámení s windsurfingem a plachetnicí, s teorií větru a jízdy v něm. Praktická část obsahuje jízdu na plachetnici s instruktorem, výcvik na WS trenažéru na břehu a výcvik na vodě.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Stellplatz Rozkoš

Stellplatz Rozkoš

Velká Jesenice, Královéhradecko
Pension Tencar u přehrady Rozkoš

Pension Tencar u přehrady Rozkoš

Nahořany, Královéhradecko
Hotelová ubytovna Z-Sport v Novém Městě nad Metují

Hotelová ubytovna Z-Sport v Novém Městě nad Metují

Nové Město nad Metují, Královéhradecko
Novoměstský penzion v Novém Městě nad Metují

Novoměstský penzion v Novém Městě nad Metují

Nové Město nad Metují, Královéhradecko