Úvod > Co chcete dělat? > iQport – jediný zážitkový science park v Praze
Zážitky

iQport – jediný zážitkový science park v Praze

Na pražské náplavce na Rašínově nábřeží u Železničního mostu kotví přes léto zábavní loď iQport, na níž se snoubí poznávání a získávání informací se zábavou a nezapomenutelnými zážitky. iQport je v zimním období uzavřen.
Kromě základních poznatků napříč vědními obory, zajímavostí, nej a rekordů zde na ploše větší než 700 m2 objevíte bezmála stovku exponátů včetně velkého množství interaktivních.

Vrcholem jsou výdobytky nejvyspělejší techniky v podobě dvou komunikativních robotů nejnovější generace a adrenalinem nadupaná virtuální realita. Unikátem je také simulace kajuty potápějícího se Titanicu nebo jediný oživlý Golem v životní velikosti, nahrávací nebo televizní studio, možnost vyzkoušet si, jak se na Klondike rýžovalo zlato a mnohé další.

K již tak nabité expozici přibude od srpna sekce, v rámci níž mohou všechny generace ukázat, co se v nich ukrývá. Nenáročné a přitom zábavné hry návštěvníky přirozenou cestou přivedou k pohybu. Stejně tak na návštěvníky čekají novinky v oblasti filmů promítaných v Prima ZOOM kině.

iQport je otevřen denně od 9 do 20 hodin. iQport je klimatizovaný na příjemnou teplotu a k dispozici je návštěvníků wi-fi.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021