Úvod > Co chcete dělat? > Intercamp Habr u Rokycan – retro camp uprostřed přírody
Ubytování

Intercamp Habr u Rokycan – retro camp uprostřed přírody

Intercamp Habr TJ Volduchy se nachází v lesích 2 km u obce Volduchy a 5 km od města Rokycany. Nabízíubytování v kempu s možností koupání. Ubytovat se můžete v chatičkách nebo ve vlastních stanech či karavanech.
Intercamp Habr se nachází pod Trnovským rybníkem uprostřed podbrdských lesů, koupání je možné v rybníku nad kempem. Do okolních kopců vede mnoho značených tras, 500 m od kempu najdete i studánku s výtečnou vodou.

Ubytování je možné ve stanu, 2 a 4 lůžkových chatkách či vlastním karavanu. Vhodný je jak na rodinnou dovolenou, tak i pro partu kamarádů. Přívnivcům sportu zde zapůjčí míč, líný tenis, badminton, soupravu na stolní tenis... v parných dnech si lze půjčit slunečník.

V restauraci je možno se levně najíst. Občerstvení zahrnuje čepovaná piva z pivovaru Pilsner Urquell a Gambrinus, široký sortiment nealkoholických nápojů, výtečné espresso a domácí frappe s vanilkovou zmrzlinou. Na chuť a hlad nabízí kvalitní potraviny od prověřených dodavatelů. Ke kávě si můžete dopřát jahodový cheescake, sacher dort a další dle denní nabídky. Nechybí smažené hranolky a párek v rohlíku, k pivečku klobáska na grilu či nakládaný hermelín. K večeři či obědu vám připraví smažený eidam či vepřový řízek s hranolky nebo vařenými brambůrkami. Největší zdejší tahák je bezesporu burger Voldušák nebo Voldušák Hot.
Zobrazit více

Provozovatel

Intercamp Habr

Volduchy 372
pod Trnovským rybníkem
338 22 Volduchy
Tel.:
+420 377 531 553
Email:
intercamphabr@ema...
WWW:
www.intercamphabr.cz
GPS:
49,788528 13,646328
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
Markova vila v Holoubkově

Markova vila v Holoubkově

Holoubkov, Plzeňský kraj
Wake Holoubkov

Wake Holoubkov

Holoubkov, Plzeňský kraj
Empírový zámek Březina

Empírový zámek Březina

Březina, Plzeňský kraj