Úvod > Co chcete dělat? > Inline kurzy bruslení na Letné
Letní sporty

Inline kurzy bruslení na Letné

Kurzy inline brusleni a freestyle slalomu v Praze na Letné. Nabízíme výuku inline bruslení ve formě dětských, víkendových a individuálích inline kurzů.
Chcete se naučit bruslit nebo se jen zdokonalit? Jsme tady pro vás. Víkendový inline kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé bruslaře. Inline kurz probíhá vždy o víkendu, v sobotu a v neděli od 14:00 do 17:00. Ve skupině bývá maximálně 7 až 9 účastníků. Rezervaci je nutné udělat předem. Nabízíme možnost zapůjčit si brusle a chrániče.

Připraven je také seznamovací inline kurz freestyle slalomu. Inline kurz je v délce 2 h a probíha v Letenských sadech. Tento sport si pomaličku nachází své příznivce v ČR. Jezdí se mezi kelímky ve třech řadách. Vzdálenost kelímků od sebe je 50, 80 a 120 cm. V řadě by mělo být vždy 20 kelímků. Již nyní existují desítky triků, které mají svůj název (Crazy, Cross, atd). Tato disciplína je náročná na stabilitu, kdy bruslař používá už jen vnější hrany bruslí. Následuje jízda pouze po dvou kolečkách případně po jednom. Pro zájemce a nadšence lze domluvit i individuální freestyle slalom kurz.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020