Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Inhalace kyslíku, kyslíkové ošetření pleti v pražském baru Pohoda
Lázně a wellness

Inhalace kyslíku, kyslíkové ošetření pleti v pražském baru Pohoda

Kyslikový bar Pohoda nabízí v příjemném prostředí inhalaci kyslíku na zlepšení tělesné i duševní kondice a hloubkové ošetření pleti pro lepší a zdravější vzhled.

Inhalace kyslíku – Oxygenoterapie
Oxygenoterapie je léčebná a regenerační metoda založená na principu inhalace přiměřených dávek kyslíku. Tato metoda se používá při řešení problémů spojených se znečištěným ovzduším, při srdečních potížích, které nejsou způsobeny organickými změnami, při zvýšeném krevním tlaku nebo při bolestech způsobených organickými změnami, nebo při bolestech hlavy.

Kyslíkové ošetření pleti
Pomocí speciální stříkací pistolky se na pleť aplikuje vitamínový roztok (obsahuje vitamíny A, C, E) a molekulární kyslík s dalšími látkami např. Aloe Vera, Retinol Palmitate. Tyto látky se díky stříkací pistolce rozdělí na nejjemnější částky a budou cíleně stříkány pod tlakem na obličej a dekolt. Pleť se vypína, hydratuje, oživuje...Důsledkem je zlepšení stavu pleti, zlepšení aknózní a problematické pleti, ekzémů a účinná pomoc při "kuřácké" pleti a vrásek. Ošetření pleti kyslíkem je zcela analergické.

Provozovatel

Pohoda - kyslíkový bar

Ukrajinská 10
100 00 Praha 10
Tel.:
+420 723 462 878
Email:
info@kyslikovybar.cz
WWW:
www.kyslikovybar.cz
GPS:
50,064943 14,450473
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Poznámka:Cena za ošetření pleti kyslíkem. Peeling 150 Kč, zapracování séra 250 Kč.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Bruslení na Střeleckém ostrově

Kluziště na Střeleckém ostrově, které vybudovala Praha 1 ve spolupráci s Malostranskou besedou, se koná druhým rokem. Ve všední je plocha kluziště Glice otevřena vždy od 14 hod., o víkendech pak od 12 hodin.
Praha 1, Praha

Zimní prohlídky jeskyně Výpustek

Pokud jste tedy v létě nestihli Výpustek navštívit, přijďte nyní, v zimě! Otevřeno je denně, od úterý do neděle vždy v 10:00, 12:00 a 14:00 hodin.
Křtiny, Jihomoravský kraj

Zimní prohlídky Sloupsko-šošůvských jeskyní

Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou už podeváté v historii otevřeny přes zimu. V jeskyních je příjemná teplota okolo 8° C, a to i když je venku pod nulou. Na prohlídku je nutná včasná rezervace. Prohlídky s baterkou se konají od prosince do konce února, v listopadu a březnu jsou prohlídky bez baterky!
Sloup, Jihomoravský kraj

Francouzové v Křenovicích

Přeneste se o 217 let zpět – dobový selský dvůr, sláma, ... ale i ukázka operace raněného vojáka a ukázka bojové šarvátky za přítomnosti desítek koní – nasajte atmosféru plnými doušky!
Křenovice, Jihomoravský kraj

Aktivity v okolí

Lumina Park Praha

Užijte si dechberoucí procházku říší fantazie a milionů drobných světélek. Unikátní Lumina Park otevírá své brány poprvé v České republice.
Praha 6, Praha

Národní památník odposlechu v zatopených žulových lomech u Lipnice nad Sázavou

V žulových lomech nedaleko hradu Lipnice objevíte uměleckou galerii v přírodě – Národní památník odposlechu. Tvoří jej Bretschneiderovo ucho, Zlaté oči a Ústa pravdy. Cestou se můžete zastavit v hospodě U České koruny v podhradí Lipnice, kde Jaroslav Hašek psal Osudy dobrého vojáka Švejka.
Lipnice nad Sázavou, Kraj Vysočina

Národní muzeum – historická budova Národního muzea

Jedna z nejvýznamnějších pražských budov byla prohlášená už v roce 1962 za národní kulturní památku. Čechy milovaná a cizinci obdivovaná, osudově spjatá s novodobými českými dějinami, časem neoddělitelně splynula s představou o Národním muzeu jako instituci.
Praha 1, Praha

Muzeum Smyslů Praha

Muzeum Smyslů je jak zábavné, tak vzdělávací místo pro příjemně strávený čas s rodinou. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Entrée Olomouc

Pro jedinečného hosta jedinečnou nabídku, to je poselství restaurantu Entrée. Nechejte se unést unikátním konceptem inspirovaným přírodou. Ve spojení s neotřelým interiérem a profesionálním servisem si každý host naplno vychutná nezapomenutelné gastronomické zážitky.
Olomouc, Olomoucký kraj

Restaurace Jana Punčocháře U Matěje

Šéfkuchař Jan Punčochář, který působil mimo jiné i ve vyhlášených restauracích Le Terroir nebo Grand Cru, otevřel novou restauraci U Matěje v Praze 6, na Hanspaulce. V příjemném prostředí si vychutnáte vynikající speciality moderní i tradiční české kuchyně.
Praha 6, Praha

Hidden Retreat – plovoucí sauna na lomu Hranice

Na hladině zatopeného lomu Hranice u Lipnice nad Sázavou na Vysočině, pluje malá dřevěná sauna se střešní terasou. Společnost Hidden Retreat zde nabízí ubytování a únik před stresem a civilizací.
Lipnice nad Sázavou, Kraj Vysočina

IF Café – cukrárna ve Werichově vile

Kavárna se nachází v klubové zóně Werichovy vily a je tak součástí stálé expozice. V nabídce jsou domácí designové zákusky, místní specialitou jsou dezerty spojené s lidmi, kteří jsou s historií domu spojeni.
Praha 1, Praha