Úvod > Co chcete dělat? > Svět deskových her – hraní her pro děti i rodiče
Zážitky

Svět deskových her – hraní her pro děti i rodiče

Přijďte si se svými dětmi zahrát deskové hry, které mohou hrát děti už od 2 let. Zábavnou formou jim pomůžete naučit se barvy, tvary, čísla či angličtinu. Děti si zdokonalují jemnou motoriku, logické myšlení, soustředění a schopnost spolupráce či zvládání neúspěchu. A hlavně, hraní je baví!

Svět deskových her nabízí vedle nejširší nabídky společenských her na českém trhu také herní odpoledne ve vybraných dnech a další zajímavé akce v krásných prostorách předváděcího centra v Praze – Vršovicích, kde si vy i vaše děti budete moci vybrat společenskou hru přesně podle vašich představ a možností. Přijít a vyzkoušet si hry přímo v prostorách herny můžete například každé úterý od 18:00 do 22:00 hodin. Kroužek deskových her pro děti probíhá každou středu od 15:30 do 18:00 hodin.

Vysvětlí vám zde pravidla a vy si ji budete moci zahrát. Svět deskových her nabízí hry pro děti již od 2 let. Zahrát si a pobavit se zde mohou úplně všichni. Vezměte i babičky a dědy a přijďte se podívat, co všechno vám může nabídnout Svět deskových her. Kalendář nejbližších akcí najdete na stránkách obchodu.

Svět deskových her dále nabízí tematické herní programy pro školy a školky – pro mateřské školy jsou připraveny tematické bloky "Pestrý svět barev", "Učíme se spolupracovat", "Hraní pro šikuly", "Učíme se počítat" a další. Děti ze základních škol se pobaví i poučí prostřednictvím programů "Logické hlavolamy", "Rovinná geometrie", "Prostorová geometrie", "Přírodopis", "Vynálezy a historie", "Výlet do světa fantazie" a dalších tematických bloků. Tyto programy je možné realizovat v herně (předváděcím centru) nebo po dohodě i přímo na školách či školkách. Herní programy je možné připravit i na míru přesně pro vaši školu, školku, mateřské či rodinné centrum i společenskou akci.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021