!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hoverboard - adrenalin na vodě ve Vraném nad Vltavou
Letní sporty

Hoverboard - adrenalin na vodě ve Vraném nad Vltavou

Snowboard, surf nebo wakeboard už v ČR zdomácněl, ale znáte hoverboard, díky kterému můžete létat nad vodou ve vzduchu? Pokud si říkáte, zda je to vůbec možné, tak ve Vraném nad Vltavou ano! Přijďte si zalétat na bláznivém prkně - hoverboard je tady!

Hoverboard je novým přírůstkem do oblasti extrémních vodních sportů a je to vážně síla! Pokud se vám zachce surfovat až 5 m nad vodou a to rychlostí až 20 km v hodině, trochu si zablbnout na prkně tlačeném proudem vody, nebo si prostě jen tak v klidu zalétat a zajezdit a to i s možností v sedě, je tu pro vás hoverboard!

Chcete se cítit jako bláznivý surfař, kterému se podvolí voda i vzduch a adrenalin vám bude pumpovat v každé části těla? Tak to jste si nemohli vybrat lépe! Pod vedením zkušených instruktorů se během několika chvil naučíte Hoverboard ovládat a pak už je jen na vás jak si bláznivou jízdu užijete!

Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 9. 2019

Aktivity v okolí

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Vrané nad Vltavou, Střední Čechy
Lávka Park ve Skochovicích

Lávka Park ve Skochovicích

Vrané nad Vltavou, Střední Čechy
Vodní nádrž Vrané nad Vltavou

Vodní nádrž Vrané nad Vltavou

Štěchovice, Střední Čechy