Úvod > Co chcete dělat? > Hotelový komplex Bristol Royal v Karlových Varech

Hotelový komplex Bristol Royal v Karlových Varech

Lázně a wellness
Léčebný, hotelový a wellness komplex Bristol Group se nachází v samém srdci Karlových Varů a nabízí kromě komfortního ubytování také lázeňské, rehabilitační, relaxační a wellness pobyty. Hlavní budova impozantního hotelového komplexu se nachází se v těsné blízkosti minerálních pramenů a kolonád.
Palác jako z pohádky obklopený přírodou, v blízkosti všech minerálních pramenů a kolonád, to je hotelový komplex Bristol Royal. Resort Bristol Royal tvoří 6 vzájemně propojených hotelů (Hotely Bristol, Bristol Palace, Livia, Tereza, Georgy House a Královská vila), situovaných v překrásném prostředí anglického parku Westend, nedaleko minerálních pramenů a kolonád.
 

Ubytování a gastronomie komplexu Bristol Royal

Hotel poskytuje ubytování v 24 pokojích (16 dvoulůžkových a 8 jednolůžkových) a 12 apartmánech a nabízí také krytý bazén, saunu a široký výběr léčebných a lázeňských procedur.

Stylová restaurace Palace nabízí pestrý výběr pokrmů české i mezinárodní kuchyně v příjemném prostředí s nádherným výhledem. Bohatá denní nabídka je doplněna o tzv. „Royal menu“ tak, aby mohli klienti ochutnat i zajímavé kulinářské novinky a gastronomické speciality. „Royal menu“ se mění každý den a obsahuje 2 předkrmy, 2 polévky a 7 hlavních chodů, z nichž 1 je vegetariánský a 1 dietní.

Lobby bar Palace - hosté si mohou vybrat z bohaté nabídky kávy, čajů, alkoholických a nealkoholických nápojů a také ochutnat čerstvé domácí moučníky nebo domácí limonády.


Lázeňská léčba

Komplexní lázeňská péče: vstupní lékařská prohlídka, předpis pitné kúry, kontrolní lékařské vyšetření (dle zdravotního stavu pacienta, nejméně 1x týdně), laboratorní vyšetření, EKG, 2 až 3 procedury denně dle doporučení lékaře (max. 17 procedur týdně), dietní stravování, volný vstup do bazénu, závěrečná lékařská prohlídka, závěrečná zpráva

Procedury léčení: Pitný režim, Oxygenoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Laseroterapie, Léčebný tělocvik v bazénu, Vířivé koupele, Masáže, Reflexní masáže, Přírodní termální koupel, Pitné kúry, Vodoléčba

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, EKG

Léčba nemocí indikace: trávicí ústrojí, artritida
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Venus v Karlových Varech

Hotel Venus v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Savoy Westend Hotel Karlovy Vary

Savoy Westend Hotel Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel Růže v Karlových Varech

Hotel Růže v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně