!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotelový komplex Bristol Royal v Karlových Varech
Hotelový komplex Bristol Royal v Karlových Varech
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Hotelový komplex Bristol Royal v Karlových Varech

Léčebný, hotelový a wellness komplex Bristol Group se nachází v samém srdci Karlových Varů a nabízí kromě komfortního ubytování také lázeňské, rehabilitační, relaxační a wellness pobyty. Hlavní budova impozantního hotelového komplexu se nachází se v těsné blízkosti minerálních pramenů a kolonád.
Léčebný, hotelový a wellness komplex Bristol Royal se nachází v samém srdci Karlových Varů a nabízí kromě komfortního ubytování také lázeňské, rehabilitační, relaxační a wellness pobyty. Komplex tvoří 6 vzájemně propojených hotelů (Bristol, Bristol Palace, Livia, Tereza, Georgy House a Královská vila), situovaných v překrásném prostředí anglického parku Westend v blízkosti minerálních pramenů a kolonád. Dominantou komplexu je hotel Bristol Palace, jedna z nejkrásnějších karlovarských rezidencí, který nabízí ubytování v zámeckém stylu. Součástí komplexu je hlídané parkoviště.

Ubytování
Komplex poskytuje ubytování ve 189 pokojích (98 dvoulůžkových, 32 jednolůžkových a 59 apartmánech) a nabízí široký výběr léčebných, lázeňských a wellness procedur. Klientům je k dispozici také Wellness centrum (krytý bazén, sauny, whirpool, fitness).

Gastronomie
Stylová restaurace Palace nabízí pestrý výběr pokrmů české i mezinárodní kuchyně v příjemném prostředí s nádherným výhledem na Karlovy Vary. Klientům je nabízeno servírované menu, kde je možnost výběru z 5-ti jídel, 1 z nich je vždy vegetariánské. Toto menu je doplněno bufetovým stolem, kde je možné si vybrat saláty, zeleninu, ovoce a dezerty.
Lobby bar Palace - hosté si mohou vybrat z bohaté nabídky kávy, čajů, alkoholických a nealkoholických nápojů a také ochutnat čerstvé domácí moučníky nebo domácí limonády.

Lázeňská léčba
V rámci Komplexní lázeňské léčby poskytujeme tu nejvyšší úroveň léčení, založenou na spojení tradiční karlovarské lázeňské léčby s preventivní diagnostikou a nejnovějšími trendy moderní balneologie. Základem karlovarské léčby je pitná kúra, doplněná celou řadou odborně poskytovaných lázeňských procedur. Samozřejmostí je využívání přírodních léčivých zdrojů, v první řadě minerální vody, dále pak slatiny a oxidu uhličitého.

Komplexní lázeňská léčba obsahuje: vstupní lékařskou prohlídku, předpis pitné kúry, kontrolní lékařské vyšetření (1 x týdně), laboratorní vyšetření, EKG, do 18 procedur týdně dle indikace lékaře a zdravotního stavu pacienta, dietní stravovaní, volný vstup do Wellness centra (bazén, sauny, whirpool, fitnes), závěrečnou lékařskou prohlídku, závěrečnou lékařskou zprávu na přání klienta.

Procedury léčení: pitná kúra, masáže, vodoléčba (koupele, skotské střiky, apod.), oxygenoterapie, elektroléčba, magnetoterapie, léčebný tělocvik v bazénu, pneumopunktura, parafín, atd. ( https://bristolgroup.cz/cs/procedury-a-leceni/procedury ).

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, EKG

Léčba nemocí indikace: poruchy látkové výměny, diabetes, dna, nadváha, nemoci jater, žlučníku, žlučových cest a pankreatu, nemoci pohybového ústrojí

Další léčebné programy:
SPA 7
ANTI AGE
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 1. 9. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Tusculum

Tusculum

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Spa hotel Venus v Karlových Varech

Spa hotel Venus v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Savoy Westend Hotel Karlovy Vary

Savoy Westend Hotel Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně