Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Zlatá Štika v Pardubicích
Ubytování

Hotel Zlatá Štika v Pardubicích

Hotel Zlatá štika nabízí ubytování v klidné části Pardubic jen pár desítek metrů od historického centra města. Nedílnou součástí hotelu je restaurace, pivnice Formanka, vinný sklípek, kongresový sál a salónky.
Hotel Zlatá Štika nabízí příjemné a pohodlné ubytování. K dispozici vám bude Wi-Fi přístup na internet na všech pokojích, hotelové parkoviště, trezor, salonek pro obchodní jednání, čistírna oděvů a vždy otevřená recepce. Pokoje jsou kompletně vybavené (v každém pokoji např. LCD televizor se satelitním vysíláním, fén). V areálu hotelu je vám k dispozici hlídané parkoviště. Apartmán poskytuje příjemnou atmosféru, veškeré pohodlí pro pobyt, případná rodinná, obchodní, politická či diplomatická setkání a jednání.

Útulné a diskrétní prostředí hotelové restaurace nabízí možnost strávit čas ve společnosti kvalitních jídel a vybraných nápojů. Pochutnat si zde můžete na dobrém obědě, či večeři se svými blízkými přáteli i obchodními partnery. Uvolněnou domáckou atmosféru si pak užijete ve vinného sklípku při sklence kvalitního vína, anebo v pivnici Formanka, která nabízí například kroužkovaný ležák Budvar 12° s vyššmí podílem vysokomolekulárních bílkovin, které způsobují vyšší plnost chuti.

Provozovatel

Hotel Zlatá štika

Štrossova 127
530 03 Pardubice
Tel.:
+420 466 052 100
Email:
recepce@zlatastik...
WWW:
www.zlatastika.cz
GPS:
50,039316 15,784021
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Pardubicko
Město:
Pardubice
 

Vstupné

Cena: 1 600 Kč

Poznámka:Cena za 2lůžkový pokoj.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Optimista Pardubice

Optimista Pardubice

Pardubice, Pardubický kraj
U Toulavé pípy

U Toulavé pípy

Pardubice, Pardubický kraj
Medychef

Medychef

Pardubice, Pardubický kraj
Epifany Patisserie v Pardubicích

Epifany Patisserie v Pardubicích

Pardubice, Pardubický kraj