Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Zámek Valeč u Hrotovic
Památky

Hotel Zámek Valeč u Hrotovic

Nově zrekonstruovaný Hotel Zámek Valeč se nachází v klidném a malebném prostředí Vysočiny, patnáct kilometrů jihovýchodně od města Třebíč. Ubytovat se můžete v historických pokojích a královských apartmánech vybavených dobovým nábytkem. Milovníky historie potěší možnost prohlídky zámku.
Hotel Zámek Valeč nabízí svým hostům ubytování v 6 historických pokojích, ve 2 královských apartmánech a v 18 moderně zařízených podkrovních pokojích. Historické pokoje a apartmány jsou vybaveny dobovým nábytkem, mají vlastní koupelnu, WC, televizi, telefon, připojení na internet. Pokoje v podkroví jsou navíc klimatizované a nabízí svým hostům maximální pohodlí ve 3 jednolůžkových pokojích, 14 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu (se 2 oddělenými ložnicemi a 4 lůžky). V ceně ubytování je snídaně formou bufetu a připojení na internet.

Restaurace, zámecký šenk-pivnice, vinárna nabízejí kvalitní jídla české kuchyně, včetně denního menu, bohatý sortiment nápojů a široký výběr značkových vín z jihomoravských vinných sklepů. Sály a salonky zámku uspokojí všechny požadavky na konference, školení a semináře velkých a malých firem.

Prohlídky probíhají v celé zrekonstruované části zámku a návštěvníci se na ní podívají do stylových dobově zařízených pokojů a současně také do salónků, knihovny a dalších historických prostor které jsou zrekonstruované a v každé místnosti zámeckého komplexu návštěvník uvidí při prohlídce malby na stěnách a stropech a dobový nábytek který je spojený s tématikou se kterou jsou jednotlivé místnosti zámku spojeny jako např. lovecký salonek, hvězdářský salonek, knihovna, zbrojnice, rytířský sál a další.

Přírodní park obklopující zámek ze tří stran je prostoupen zajímavostmi. Je zde obrovské bludiště, všesměrně se vinoucí cesta, horní rybník s vyhlídkovým nábřežím, dolní rybník s labutěmi, lesík starých stromů a řada dalších překvapení. Jedním z nich je při pohledu vzhůru komín obydlený čápy.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí